Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nem tudom hogy kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Fészen ismik vagyunk, ismerjük is egymást, de még nem találkoztunk úgy, hogy konkrétan ketten lettünk volna. Sokszor összefutottunk már és cseten is beszéltünk, aztán kb 1-2 hónapja megbeszéltük, h talizunk, de nem jött össze. nekem nagyon tetszik, és sztem én is tetszek neki(180cm,65 kg, vékony, széparcú csaj vok), de néha elég gyerekes, meg 16-17 éves haverjai vannak, pedig ő 25 éves. írjak neki priviben h talizhatnánk? 22/lány
2011. ápr. 23. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. Írd meg neki, hogy eszedbe jutott, hogy elmaradt egy találkozótok, és szeretnéd pótolni.
2011. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!