Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? és ő mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, nagyon helyes,vicces, gyönyörű szemei vannak stb.. szóval úgy érzem, ő kell nekem, ő az esetem. ő olyan fajta,aki már nagyon sok csajjal volt, sok csajjal lefeküdt, hiszen imádják a lányok. volt már hosszú kapcsolata, de inkább csak "kavar" a lányokkal. rám is szokott néha vigyorogni, flörtölgetni, én is vele. de szerintem velem is csak kavarna, én pedig hosszú kapcsolatot szeretnék vele. mit tegyek?
2011. júl. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
félő hogy a végén megszereted és összetöri a szíved. szerintem hagyd a csudába. bár ezt így könnyű mondani
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 De Anna válasza:
énis kb pont ilyen helyzetben vagyok. de már töltöttünk el kettesben is időt. lehet hogy hagyni kéne lehet hogy nem, az életben tapasztalatokat kell szerezni, szóval, ha úgy van akkor mindenképp próbáld meg vele. mertha esetleg elszalasztod akkor meg azt fogod bánni :) ez csak az én véleményem :))))
2011. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 De Anna válasza:
vagy legyetek együtt és neveld a jóra:D
2011. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen..énis így gondolom, de szerintem ő olyan fajta akinek hiába beszél az ember.. független, a maga útját járja, lényegében nevelhetetlen :DD nemtudom..
2011. júl. 21. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!