Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barátság vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság vagy többet akar? Vagy csak kihasznált?

Figyelt kérdés
16éves vagyok. A szomszédom 18éves és eddeg nem is nagyon köszöntünk egymásnak. Kb. 2hónapja először rámköszönt. ( egy suliba járunk) Egy hete pedig megkérdezte, hogy nem megyek-e a héten vele busszal suliba( mert kocsival szoktunk járni).Azért akart busszal menni, mert nem tudták őt azon a héten a szülei levinni suliba. Igen mondtam, beszélgettünk, de nem volt túl bőbeszédű, de azért ő is kérdezgetett. Azóta eltelt 4 nap, amikor már nem együtt mentünk, de ma ismét találkoztunk és együtt jöttünk haza. Beszélgettünk, hogy mit csinált hétvégén.
2009. márc. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Tegyük hozzá egy rendkívül naiv 16 éves vagy. Lehet, hogy barátság, de lehet, hogy most vette észre, hogy csinos vagy. (Persze ha tényleg csinos vagy)


És miért használt volna ki? Ezt miért írod.

Egyébként a leírtakból nekem az jön le, hogy meg szeretne valahogy veled ismerkedni, csak kicsit lassan kezdett hozzá a dologhoz.


25/f

2009. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

htá nehéz megmondani vagy csak barátságot akar vagy pedig nem az a nyomulós fajta és nem akarja siettetni. Szerintem semmiképpen nem akart ezzel kihasználni.Szerintem beszélgess vele várj 1 kicsit és majd csak kialakul!:)

jobbat sajna nem tudok de remélem ezzel segítettem valamit:)

2009. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, de ne éld bele magad semmibe, tudod: ábrándozás az élet megrontója :o)))

Lehet, hogy észrevette, hogy csinos vagy, esetleg tetszel neki, de az is lehet, hogy nem szeret egyedül álldogálni a buszmegállóban. Az idő majd eldönti ezt a kérdést, te pedig tanúsíts türelmet. Tudom hogy nehéz, főleg ha nagyon tetszik a fiú, de tényleg ne kapkodj: elronthatod vele a dolgot akár barátságnak készül, akár szerelemnek.

2009. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!