Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi - nő elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi - nő elvileg egymást keresi, akkor miért mindig a pasi görcsöl?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön, mindenhol hallom: "igy úgy viselkedj a lányokkal, ezt tedd azt tedd, mert akkor sose lesz senkid, határozottan"


Én azthittem, a két fél egymást keresi, igy most viszont úgy látom, mintha a pasinak mindig futnia kell a menekülő lány után, és utol kell érnie.


Most miért van ez igy?


2011. nov. 4. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Tudod valamikor régen, még úgy volt, hogy a férfi (nem a fiú vagy a csávó) udvarolt a hölgynek (nem a lánynak vagy a csajnak)

ez manapság egyre jobban kikopik a szokásból. mára csak néhány ilyen jégkorszaki reliktum tartja mint én is

2011. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyne... csak én azt látom, hogyha valaki küzd, akkor úgy oldják meg, hogy nem válaszolnak... más meg alkoholista, nőverő, mégis belékapaszkodik az összes -.-
2011. nov. 4. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:

"csak én azt látom, hogyha valaki küzd, akkor úgy oldják meg, hogy nem válaszolnak"

ismerős helyzet, és tényleg nagyon idegesítő, hogy ilyenkor kussolnak

2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha futsz az a baj, ha nem futsz akkor az! minden lány más, mindenkinél más a recept... ha szerencséd van akkor pont eltalálod...
2011. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nő és busz után nem éri meg futni, mert úgy is jön a következőőő.
2011. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annyira hülyék és kiszámíthatalanok, ha nem mondassz semmit azt várják mondj, ha nem udvarolsz meg nyalod a seg.güket azt várják h igen, ha nyalod buz* vagy, ha udvarolsz és ők vissza utasítanak balfas.z vagy.


ÉS EZ CSAK AZOKNÁL VAN ÍGY AKIK NEKED IS BEJÖNNEK :S

akik neked nemjönnek be rááád tapadnak...... ki érti ezt? hmmm

2011. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

De lehet, hogy a lánynak nem jössz be, és úgy érzi, rátapadsz. Nem kell futni senki után, ha nincs reakció. Csak meg próbálni elsőre kedvesnek lenni.

Én mondjuk kifejezetten örülnék, ha utánam futnának:P

2011. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy társkerizős lányt kérdezel, akkor ő pont azt fogja mondani, hogy csak ultragáz, gusztustalan, analfabéta görények írnak neki, a normálisak max annyit, hogy szavazz rám köszcsi puszcsi...
2011. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hihetetlen, de egyfajta mágia az oka. Aki ész nélkül hisz benne, hogy övé lesz a legjobb nő, és még főzni is tud, meg ember módjára beszél, annak idővel fura módon sikerül. Láttunk ilyet, ne szűrjük az emlékeinket! Aki feladja, mielőtt nekilátna, neki se lát, vagy írásban szeretne hódítani, mert ott van idő gondolkodni (hülyének hiszi-e magát?), vagy sült galamb érkezésének elmaradása okán busong kórusban távoli lelki társaival, hja...


Semmibe nem kerül elhinni, hogy megoldod. Esetleg változtatni a szerepen, amit tudtodon kívül, mégis önként elfoglaltál: mostantól te mondasz nemet a lányoknak. Ilyenkor persze ötletes dolog minél több lánnyal barátkozni. Semmibe nem kerül elhinni, hogy ha holnap, ha jövőre, ha 10 év múlva, de szükségszerűen tied lesz az, akiben mindent együtt találsz, és még jó csapatjátékos is :)


Persze a mágia nem feltétlenül földöntúli összetételű... Ahogy hiteddel is állást foglalsz, azonnal új szemmel nézed az eseményeket, más dolgokra fókuszálsz, másik utat jársz be. Ha csak ennyi a különbség, máris egészen más eredményhez kell vezessen...


"Így szólj, úgy szólj"... Ez csak "A molnár, a fia, meg a szamár"-effektus.

2011. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csajok "az igazit" várják, a pasik meg minden nőnek írnak.
2011. dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!