Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismerkedtem egy lánnyal egy társkereső oldalon. Egy azonnali kommunikációt biztosító programon keresztül beszélgetünk az interneten át mikrofon és kamera nélkül.

A lány nagyon bejön nekem külsőre, de verbálisan nem elégít ki. Én kérdezek tőle, mert ugye érdekel és meg akarom ismerni, de ezt vissza nem kapom tőle. Kérdésemre válaszol 1-2 szóban és annyi, néha visszalök egy "és te?"-t azt kész. :( Pl ha megkérdezem, hogy milyen napja volt, akkor azt írja, hogy "tűrhető/elmegy", stb. Oké, ne kisregényt írjon aktuális napjáról de akkor is. :( Mint leírta, nem zavarják a kérdéseim, készségesen válaszol rájuk, persze nem szexuális szokásairól kérdezgetem.

Gondoltam arra, hogy lehet, hogy nem gépel túl jól, ezért törekszik így válaszolni. Ennek érdekében próbáltam randira hívni, hogy hátha majd élőben közlékenyebb lesz. Ő ebben benne volt, mégis elutasította, mondván előbb beszélgessünk még neten keresztül egy kicsit, hogy jobban megismerjük egymást. Igen ám, csak a beszélgetésünk már írtam feljebb, hogy miből áll. :( Véleményem szerint nem a kérdéseimmel van baj, mert nem eldöntendő kérdéseket teszek fel (direkt). Lassan már kajak nem tudok mit kérdezni tőle, de ettől független nem érzem azt, hogy olyan jól ismerném. :( Én pedig úgy érzem egyre jobban belehabarodok és ha személyesen nem jövök be majd neki, még rosszabbul fogom érezni magam. Már kb 3. hete ez megy. Megadtam neki a telefonszámom is, hogy csörögjön rám amennyiben fenn van, ne kelljen egész nap a gép előtt ülnöm, hogy mikor jön már. Azt hiszitek csörög? :(

Durván 100 km távolság van köztünk, ami szerintem áthidalható könnyedén, bár lehet őt ez is zavarja, de nem írta még.


Aki gúnyolódni akar, kérem ne itt tegye, vagy viselje következményét.


Ez is az én egyik témám, és ebbe a témába vág, akinek kedve van, olvashatja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__17096..


2011. ápr. 26. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Felejtős.

Ha nem működik a chat vagy a levelezés, akkor nem szoktam erőltetni.

2011. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem kell ez a lány.....
2011. ápr. 26. 07:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Durván felejtős,nem érdekled.22/F
2011. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Valahogy érd el a személyes találkozót.

De valami oka van a rövid válaszainak. Vagy buta (ez független az iskolázottságtól) vagy valamiért nem érdeklődik utánad.

2011. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekled. Jobb lenne, ha te is belátnád. Egyébként miért keresel 100 km-re nőt? Közelebb is van, ebben biztos vagyok.

26F

2011. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem egy észlény, erre (durva) helyesírási hibái után is rájöttem. Külsőre viszont tényleg olyan, amilyenre mindig is vágytam.

Könnyű nőcskének is gondolhatná a laikus, főleg az alapján, hogy közösségi portálra is feltöltött kb 50 képet magáról, igaz mind ruhás volt és nem kihívó. Jó pár hónapja egyedül van már ő is, ennek ellenére nem törekszik a minél hamarabbi találkozóra, bár lehet, hogy csalódott már párszor ő is és ezért is visszahúzódóbb.

Miért keresek 100 km-re...

1. Ahol élek: kicsi ez a város, nem egy Las Vegas...

2. Jelenlegi lakóhelyemen nem igazán van lehetőség az ismerkedésre. Próbáltam itt helyben is, de normális nőt nem találtam, nincs felhozatal szinte már. 20 év alatti picsuk vannak inkább, de azok meg tejszagúak.

3. Van akinek 50-60 km is sok (amiben én még keresek és ami szerintem reális), van akinek több száz is eltörpül. Ő egyelőre még nem tudom melyik fajtába tartozik, de úgy vélem, hogy kölcsönös szimpátia esetén csökkenteni lehetne a távolságot egymás között (költözéssel).

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 26. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd,ha ilyen hülye a lány h nem értékeli azt, h érdekel téged,akkor nincs sok értelme.Szerezz más lányt.
2011. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez egyből bukó már
2011. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem vagyok 16 és kicsit már unom, hogy állandóan más lányt kell szerezni, nem azt aki igazán bejön. :(
2011. ápr. 26. 14:12
 10/14 hümi ***** válasza:
keress olyan témát ami őt is érdekelheti aztán hátha megnyílik, de lehet csak nem beszédes fajta..kérd el te is a teló számát hívd fel mondogasd a találkát.. ha nem hat semmi rá akkor valószínű nem érdekled, de nem csak egy lányból a áll a viág! :)
2011. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!