Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg egy idegen lánnyal?

Figyelt kérdés
A buszon szoktam látni egy lányt, aki nagyon tetszik nekem és szeretném elhívni valahová, fogalmam sincs, hogy hogy kéne, mert még soha nem csináltam ilyet. Arra gondoltam, hogy először meghívom valamire, de gőzöm sincs, hogy ha el jönne ott mit mondanék neki. Tudom, hogy vicces ez az egész, de én örülnék, ha mégis adnátok valami jó tippet. Csak az ismerkedésen legyek túl, utána már egyenesben leszek.
2011. aug. 23. 00:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Szerintem vágd nyakon egy péklapáttal, aztán rendszeresen látogasd a kórházban.
2011. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
viccen kivül. kérdezd meg töle mennyi az idő, aztán már minden nap köszönj neki, mosolyogj rá, majd kezdj el vele beszélgetni valamiről. A többi jön magától
2011. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 needtoknow ***** válasza:
77%
Ha büdös a szája, akkor kínáld meg rágóval.
2011. aug. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy először ott a buszon, vagy a megállóban elegyedjetek beszédbe, ne ugorj neki rögtön azzal, hogy elhívod valahová.


Hogy miről beszéljetek? Gyakorlatilag bármiről, hiszen nem is ismered. Kérdezgess tőle dolgokat. Ki ő, mit szeret csinálni, iskola, munkahely, szabadidő, zene, filmek stb.


A legelső megszólításnál meg érdemes az adott szituációt, azaz a buszozást felhasználni témának. Mondod neki, hogy szoktad látni, megkérdezed, hogy mikor hová miért utazik stb.

2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 beco26 ***** válasza:
100%

Nehéznek tűnik neked ez a helyzet, látom.


Válasz helyett egy pár kérdés:


-Köszöntél már neki?

-Volt már szemkontaktusotok?

-Észrevett már Ő is téged?

-Rendszeresen látod a buszon?

-Helyi, vagy távolsági? (ha helyi, akkor keveredj mellé, és csinálj valamit, amitől észrevesz, (lökd meg véletlen, stb), távolságin próbálj melléülni, vagy ha nem jön össze, akkor állj mellé, mindegy, csak vegyen észre)

-Ha volt már szemkontaktus, akkor volt egy kis szikra a szemedben?


A "szia, nem idevalósi vagyok, eltévedtem, megadnád a számod" típusú bemutatkozást felejtsd el.


Törekedj a szemkontaktusra, de ne tartson egyszerre sokáig. Ha rád néz, vagy észrevesz, akkor kb. 2 másodpercig nézz a szemébe, majd meredj magad elé, és úgy 5 másodperc múlva ellenőrizd, hogy néz-e még. Ha igen, akkor nagylevegő, és menj oda hozzá: nincs kedved meginni velem egy TEÁT? Két lehetőség van ezután: figyelembe se veszi a kérdésed, elfordítja a fejét, ebben az esetben, felejtős a leányka, ha válaszol (tök mindegy, hogy mit, kivéve, hogy van valakije, és hagyd békén), akkor sínen vagy, Tiéd a pálya, és akár a leányka is, ha ÖNMAGAD adod az első perctől!!! Ne mutass többet, mint aki vagy, mert később csalódást okozol neki.


Ha elfogadja a meghívást, akkor kapásból tudj egy jó kis nyugis helyet, ahol ihattok valamit. A buszmegállótól legyen egy kis séta, de akármilyen nehéz is ne csendben sétáljatok egymás mellett. Mond el Neki nyugodtan, hogy régóta várod ezt a pillanatot, és mivel csak azt látod milyen szép/csinos, szeretnél róla többet is megtudni. Fontos, hogy Ő beszéljen, ne Te meséld el a fél életed. Ha leültök valamit fogyasztani, akkor ülj vele szembe. Folyamatosan próbálj vele szemkontaktust teremteni, ne a cicijét bámuld!!! Tartsd a kezeid az asztalon, és adandó alkalommal érintsd meg/fogd meg a kezét.


Remélem, kifelé már kézen fogva jöttök, és legközelebb együtt utaztok :)


A tanácsom nem szentírás, de én így csinálnám :)


Sok sikert, szurkolok, és várom az élménybeszámolót!!!


Üdv! 37/F

2011. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
adj neki 1 papírcetlit/kártyát amire írsz egy időpontot/helyszínt de semmi mást és ügyesen vhogy a táskájába zsebébe kezébe csúsztatod XD eléggé egyértelmű hogy ott tali és meglepi is hogy elmegy-e vagy nem. de ez is csak egy ötlet, én elmennék;).hajrá!
2011. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Budapesti vagy???Mond hogy nem :D

Engem a buszon folyton bámulni szokott egy srác:)

2011. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Odamész a buszmegállóban a csajhoz, és megkérdezed, hogy ő is a xy-osra vár-e. Aztán jön a többi, hogy mindig késik a busz, meg kiszámíthatatlan ez a fránya közlekedés bla-bla-bla, és észre sem veszi, hogy udvarolni kezdek neki, elkéred a telefonszámát, és vége. Nemárt ha van humorérzéked és magabiztos vagy. ÉS ne felejts el mosolyogni!
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kezét sztem még ne fogd meg
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Rég volt már, de mit értél el a lánynál?
2018. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!