Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Segítsetek lányok!


15 éves vagyok, fiú, most megyek középsuliba és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan menjek oda egy csajhoz? Milyen legyek? Ti mit szerettek, hogy milyen legyen egy srác? A facebook ismerkedni??


2011. júl. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook kizárva. Odamenés inkább.
2011. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ez a téma nem egyszerű. Én áldozok rád időt és segítek, de az úgy nem fog menni, hogy itt leírom. A csábítás tanulható dolog és nincs is annál jobb ha tudatosan csinálod. Írj egy emailt ha érdekel a dolog. Veszíteni nem veszíthetsz semmit.
2011. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel most mész középsuliba, biztosan lesznek az új suliban szép lányok. Ha megtetszik valaki, ne ronts rá, próbálj vele barátkozni, kérdezheted hova járt előtte iskolába, meg miért ide jött, mi szeretne lenni, aztán meg adja majd magát a beszélgetés, szerintem, ha osztálytársak vagytok/lesztek. Ne legyél bunkó, lenéző, ne játssz semmilyen szerepet, mutasd az igazi éned, legyél kedves, figyelmes, de azért azt se vidd túlzásba! Legyél laza, de azért ne annyira, hogy majd' szétesel. :)

A facebook ismerkedést szerintem hanyagold, max azt a lányt, akit már a suliban megismertél, jelöld be, lájkolgasd a zenéit, aztán másnap suliban beszélhetsz róla, hogy tetszett a zenéje, meg mik a kedvencei... stb. :) De szerintem ez már adja magát!

2011. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha meg nyáron akarsz, akkor menj el a barátaiddal valamerre szórakozni és ott lehet, hogy találsz valakit, és vele ugyanígy ... :)
2011. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!