Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartom b. zisnak azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom b. zisnak azt, ha egy pasi szeret egy lányt és fontos neki?

Figyelt kérdés

B.zisnak tartom, ha egy pasi szeret egy lányt, és fontos neki, torodik vele és érdekli a véleménye. Tudom, hogy ez egy kicsit beteges dolog, de nem tehetek róla.

A romantikát ki nem állhatom, az is b.zis nekem. Nemtudom, hogyan változtassak a nézopontomon, de ez nálam egy komoly probléma, és valószínuleg így soha nem lesz normális pasim.


2009. márc. 7. 03:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
mert idiota kis fruska vagy
2009. márc. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta kis fruska, már írtam, hogy ez nálam komoly probléma és még senkinek sem mondtam el!
2009. márc. 7. 05:14
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ez nem is olyan nagy probléma hiszen sok fiú van aki nem romantikus és nem törődik sokat a bnöjével és nem nyálas meg ilyenek! rengeteg ilyen pasi van ugyhogy nincs olyan nagy bajod;):)
2009. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólóval, ne aggódj! Normális pasid ugyan valóban nem lesz, de nem lesz komoly probléma, azért találsz még pasit e kis hazában, aki mindennap pofánver, üvöltözik, ha nincs ott azonnal a sör, és nem viszel bablevest a beszélőre.
2009. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Megadjam egy-két volt pasim telefonszámát?

Na jó, ezt csak poénból írtam, de tényleg volt pár ilyen...

HÁt figyelj, egy pasi attól normális, hogy Neked megfelel. És vannak ilyen pasik bőven. Biztos fogsz egyszer találni ilyet, csak ne felejtsd el, az ilyen pasik a "megszerzés" szakaszban hajlamosak picit udvarolni, de utána ezt jóóól elfelejtik.

2009. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
mert beteg vagy...menj pszichológushoz.:S
2009. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Te télleg hülye vagy, szoktad nézni a Dr.House-t?

Van az a rész amikor az egész repülő beképzeli magának hogy beteg, de kiderül hogy csak 1 emberke volt beteg, a többiek csak szerencsétlen idióüták, na valami ilyen van nálad is, ha azt mondogatod magadnak hogy nem tudsz megváltozni meg minden.... pff idiótaaaa

2009. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Huh...ezt ne nagyon reklámozd...Keress fel egy pszichológust!
2009. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

El sem tudom képzelni hogy nem esne jól ha mondjuk egy fáradt nap után átölelne a barátod és simogatna mondjuk TV nézés közbe. Vagy azt sem tom elképzelni hogy nem szereted ha foglalkozik veled. Ha neked olyan pasi kell aki nem törődik veled, aki minden nap pofánvág, akinek nem kell a romantika, aki csak a szexnél jól megk*r véresre akár akkor tessék. válaszd nyugodtan azt, garantáltan 1-2 hónap múlva azt fogod kívánni hogy miért nem egy romantikus pasival jöttél össze.

Beteg vagy! Agyilag!

2009. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tartalak elmebetegnek, mert alapvetően én is a flegma, bunkókhoz vonzódom, akik ugyanakkor baromi intelligensek. magam sem értem, miért. a nyáladzó, csimpaszkodó ffiaktól kiráz a hideg. voltak pasijaim, akik ez utóbbi kategóriába tartoztak, és szinte viszolyogtam tőlük. dobva is lettek hamar.

próbáld megtalálni a középutat. keress karakán pasit, aki szeret téged, de mégis jó érte nap mint nap megküzdeni.

2009. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!