Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy olyan típusú pali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy olyan típusú pali mint Charles Puyol, olyan arcszerkezetű pasi bejöhet nektek? Vagyis, hogy ha egy pasi, de rendes jó frizurával odamenne hozzátok buliban, akkor zsigerből elküldenétek vagy adnátok neki esélyt? Rendes lenne a fiú.

Figyelt kérdés
Ja és most nem arra vagyok kíváncsi, hogy jujj elég nagy feje van mint egy bivalynak, vagy gnúnak stb, hanem hogy maga az arcszerkezete még az elmegy kategóriába tartozik és adnátok-e esélyt ha ilyen odamenne hozzátok szórakozóhelyen? Ha pl ilyen az arca de szebb a szeme a fiúnak. No persze mondtam, hogy jó ruhában, jó hajjal. Ja és persze nem világsztárként. Azon válaszadókra sem vagyok kíváncsi, akik elkezdenek Balázs Palizni. Értelmes lányok válaszát várom, bármilyen is a válasz. Ha nem akkor mi a baj vele?
2011. nov. 11. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. nov. 11. 15:33
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja és persze ilyen sportos lenne a felsőteste is, mint neki és jó dumája lenne.


[link]

2011. nov. 11. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a bőre nem tetszik.

Alapból az arcfelépítéssel nincs gond, szóval nem küldenék el egy ilyen férfit. Külső miatt egyébként sem.

Nekem nem zsánerem a kisportolt test, de az sem életbevágó probléma.

2011. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arcra átlagos, testre túl izmos.
2011. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom az egyetlen ami fontos egy férfiban az a szeme.Hogy olyan tekintete legyen,úgy tudjon rámnézni,hogy leessek a székről:)

Olyan pillantás,ami zavarba hoz és kész már el is vagyok varázsolva a külsőt illetően.

Csak,hogy lásd,kifejezetten vonzónak tartom pl. Vincent Casselt: [link]

House-t [link]

sőt még Leckter dokit is

[link]

Nem túl szépek,igaz?:)

2011. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem túl szépek, de tényleg borzongató szemük van és hatalmas kisugárzásuk.
2011. nov. 12. 07:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Na akkor?

Az a lány,aki ránézésre elküld bárkit is,az nem érdemel egy nagy ****** se!

Egyébként a barcás gyereken(bocsánat nem néztem utána rendesen ki ez)az egyetlen,ami rettenetes az a letűnt korokat idéző frizurája.Enélkül teljesen átlagos férfi.Karakteres,inkább ilyen legyen,mint szép....

2011. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat szerintem annyi mulk a ruhakon lehet h ez felszinesen hangzik de igaz. egy ilyen arcu pasnak ugy el tudnek kepzelni egy stilust. Persze a hajnak mennie kell.

szerintem jol nez ki, ferfias. A pasikban kulonben is kell h legyen valami csunya kulonben olyan tul szep h igaz legyen... Ha meg magas is es mely a hangja... fonyeremeny.( a kepen lathato pasinak mondjuk nagyon magabiztos a kiallasa gondolom a karrierje maitt, ami egy nagy plusz)

az azert nem mindegy h a lanyok megszolitas megis milyen kategoriat takar 16-20, 20-24, 24-28 eves?

2011. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18-35 kb. Így gondoltam. 35 felett nők vannak, legalábbis az én szememben. De ők is nyugodtan válaszolhatnak.
2011. nov. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!