Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartom b. zisnak azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom b. zisnak azt, ha egy pasi szeret egy lányt és fontos neki?

Figyelt kérdés

B.zisnak tartom, ha egy pasi szeret egy lányt, és fontos neki, torodik vele és érdekli a véleménye. Tudom, hogy ez egy kicsit beteges dolog, de nem tehetek róla.

A romantikát ki nem állhatom, az is b.zis nekem. Nemtudom, hogyan változtassak a nézopontomon, de ez nálam egy komoly probléma, és valószínuleg így soha nem lesz normális pasim.


2009. márc. 7. 03:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Hidd el, fogsz olyan pasit találni, aki nem akar romantikázni veled.

Ha akarod, csak írj nekem egy privit. :D

2009. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%
Ne verd ezt nagydobra. Éld ki magadat és majd megjön az eszed.
2009. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg nem is beteg és nem is hülye...

Van ilyen.

Emberek, különbözőek vagyunk, ettől szép a világ!

2009. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, attól szép a világ hogy külömbözünk, ettél a kreténtől csak romlik a világ...
2009. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Akik ayt 9rt8k, hogz elmebeteg vagyok, azoknak csak azt tudom mondani, hogy én is irkálhatnám, hogy hulyék vagytok, mert szeretitek a romantikát, de nem mondom, mert ez a világ tényleg sokszínu. Mindenki mást szeret és mást útál.

Nem tehetek róla, én undorodom ettol a nyálasságtól...

2009. márc. 7. 14:11
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kretén, és elmebeteg, ne bántsátok. Most kért segítséget, hogy ez valóban probléma-e. Igen, tényleg az, mert be kell látnod, hogy a kicsit sem romantikus férfiak eszement nagy tuskók. Szemernyi romantika minden normális férfiban van. Az én jelenlegi barátomból (szerelmemből) mindent kinéztem volna, csak azt nem, hogy romantikus. (zenész, metalrajongó egészen kiskora óta, nem ez a manapság divatos nyomoronc emo-hermafrodita) Mégis nagyon jólesett, amikor egyszercsak rózsával várt, minden különleges ok nélkül. Nem kell, hogy valaki csöpögjön, de attól még tiszteljen, és szeressen. Remélem, hogy sikerül találnod egy Neked megfelelő barátot. :)
2009. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

végülis egy pasinak nem kell romantikusnak lennie ahhoz hogy egy kapcsolatban éljen veled

csak a végén majd megcsal, megver, vagy még rosszabb...

2009. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nem kell psszihologushoz küldeni..

kinövi vagy rá jön hogy egy kis romantika nem árt:)

2009. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem jönnek be a normális fiúk, akkor sok tahó is van a világon, csak már előre látom, amikor mondod, hogy "az összes férfi szemét"
2009. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Menny el dokihoz,amugy télleg nem minden srác érzelgős hanem épp ellenkezőleg.vagy ha más nincs akkor keres magadnak egy bnőt....
2009. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!