Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó sráccal facebookon jól el lehet beszélgetni, poénkodik, a való életben meg egy szorongó idegroncs?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na szerinted?
2011. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
ha hozzád szokik akkor nem lesz már ilyen fogd fel ugy hogy uj vagy neki naon tetszel neki és szégyenlös 1 hétig ha jol összemelegedtek akkor már nem lesz ien
2011. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a valóság nem az ökörködésről meg a poénokról szól.. Keress egy bohócot ha erre van szükséged, cirkuszba van pár. Egyébként meg a csajok is teljesen mások élőbe.
2011. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nyilván idő kell hozzá míg személyesen is sikerül teljesen levetkőznie a gátlásait

ill

van valaki akit te elképzelsz és az sokszor nem azonos azzal akit valójában kapsz majd (még akkor is legmesszebbmenőkig őszinteék vagytok)

2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pont, mert idegroncsnak nevezed az ilyen srácokat. Naná, hogy ha a nők így kezelik őket, akkor azzá is válnak.
2011. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán várni kéne, amíg élőben is feloldódik, hozzászokik. Én ugyan lány vagyok, de nekem is idő kell... utána meg ugyanúgy nevetek poénkodok akárkivel. Sőt még barátnő szerzés terén is ilyen vagyok. Kellett több mint egy hónap, mire "kinyílt a csipám" a suliban, azóta meg mindenki kedvel. Ehhez idő kell. MSN-en, interneten persze ugyanúgy felszabadult vagyok, kezdetektől de élőben teljesen más... ne nevezd őket idegroncsoknak, lehet izgulnak, és kell egy kis idő mindenhez. Ne legyél ilyen negatív velük szemben :/
2011. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sokkal nyugodtabb vagyok ha msnen beszélek 1 lánnyal ott tudok jó fej lenni meg néha túl h.lye is:D de viszont a "való életben" csendes vissza fogott vagyok néha túl csendes is:) és mégsem vagyok idegroncs
2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez sztem mindenkire igaz, de hogy miért...:O
2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy idegroncs, mert alig mer rám nézni, meg se szólal, halk, szinte remeg egész testével, mintha egy teljesen más ember lenne
2011. ápr. 28. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
mintha magamat látnám :D hidd el a srácnak is rossz nem csak neked
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!