Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány haverotok udvariasan visszautasít, akkor megutáljátok őt? Vagy hogyan éreztek? 16/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:10
 1/10 KlenDie ***** válasza:
jaa abban a pillanatban de utána én megbékéltem vele de abban a pillanatban letudnám vágni a lábát de komolyan:)
2011. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy gyakran nem értik meg, hogy az udvarias nem, az nem (vagy a bármilyen nem általában...)

szal lehet továbbra is próbálkozik, hátha mégis

abból meg csak frusztráció lesz

de mindenképp mondj nemet ha rákérdez, mert aztán csak rosszabb lesz

2011. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert úgy volt a sztori, hogy tudom hogy bejövök egyik fiú haveromnak, mert megmondta. és ma amikor elbúcsúztam egy közös barátnőnktől (ölelés, puszi), akkor megkérdezte hogy én semmit nem kapok? én meg mondtam hogy bocsi de nem... szerintem nem lehettem volna udvariasabb. remélem tapintatos voltam, mert nem szeretnék rossz viszonyba kerülni a sráccal, mert egyébként tényleg nagyon bírom.
2011. ápr. 28. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem a barátságnak annyi, de meg is érdemled, mert külső alapján válogatsz te is!
2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem lennék mérges. Beletörődik egyszer ő is. :)
2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem külső alapján választok, csak mint fiú nem vonz! Nem tudnám magam elképzelni vele, ez van, nem illünk össze. =/
2011. ápr. 28. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
velem tök ugynaz ez van csak az a baj h én ahgytam bizakodni és tul elbizta magát és most totál összetörtem egy fa.sz vagyok na midn1 sose huzd el!!!!! MONDJ NEMEt HA NEM ÉS IGENt HA IGEN!!!
2011. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha értelmes, ezen biztos nem sértődik meg. Sőt, ilyenkor egy szerelmes srác ezt képes úgy értelmezni, hogy ez egy bizonytalan igen volt, szóval ne csodálkozz, ha még fog próbálkozni. Viszont nagyon nehéz barátnak maradni, ha az egyik fél többet akar. Nekem is volt hasonló esetem (én voltam, aki tovább akart lépni). Nálunk szerencsésen alakult, mert azóta is jóban vagyunk, de kellett egy jó fél év, amíg teljesen helyre billent minden.
2011. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyenem. Szerelmes lettem egy barátomba(aki csaj) Fél évig minden nap beszéltünk, órákat. Bele szerettem, próbáltam jelezni, elhívni valahova, aztán olyan bunkó volt velem egyszercsak h hihetetlen. Elöntötte az agyam a düh, írtam neki egy levelet, és letöröltem a faszba. 6 éve ismertük egymást, aztán volt egy kis szünet, majd beszélgettünk több mint 3/4 évig, de az utolsó bunkósága kiverte a biztosítékot. Elmondta, hogy direkt volt ilyen bunkó, mert kitalálta, ha ilyen a fiúkkal, akik többet akarnak de ő nem, akkor egy idő után vissza térnek a normális kerékvágásba... végül nem jött be a terve, mert mint mondtam, töröltem mindenhonnan. Olyat, mint amit iránta éreztem soha nem volt, pedig volt nem egy 3 éves kapcsolatom... Ekkorát soha senkiben nem csalódtam, és az elég volt, hogy eltűnjön az az érzelem, ami volt. Ma már megvetem a leányt, nem azért mert visza utasított, hanem az, ahogy... kb dicsekszik vele, hogy ő milyen bunkó volt velem... szal azt ajánlom: ne legyél vele bunkó, beszéljétek meg, nekem is az lett volna a leghumánusabb megoldás. De ne legyél vele bunkó, mert el fogod veszíteni végleg mint barát!!!
2011. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát eléggé rossz érzés az.De, ha szerelmes vagy belé igazán, akkor, ha visszautasít is megérted.
2011. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!