Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok!? Titeket eltaszít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Titeket eltaszít az attól ha van egy srác aki bejön de molett?

Figyelt kérdés
Esetleg a válaszadó lányok 1 képet linkeljenek már magukról!pls :)
2011. ápr. 28. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem értem ha bejön akkor mit foglalkozol ilyenekkel?

Cikinek tartod mások előtt?

2011. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, látom lányoknak szól főleg, de én, mint fiú is hozzátudok szólni. Haverom is "molett" (Kifejezés picit hibás, mert Nőkre szokták mondani.:]), de mégis elég jó csajai voltak, mert mindegy , hogy hogy néz ki, az a lényeg, hogy jó arc legyen! :) 14/F
2011. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát molett vagyok 156cm 73 kg de számítsuk bele azt is, hogy sportolok és néha súlyt emelek.Amúgy 15 vagyok. Amúgy kisnövéső. Engem leginkább az zavar hogy a mellem az így kifele áll mert van rajta felesleg.Bár nem is a mellem áll kifele hanem a mellbimbóm körüli rész.Én ezt találom gáznak magamon. Amúgy nincs nagy hasam annak ellenére hogy 73 kg vagyok. Pedig a hasamon csípőmön mellkasomon,és a combom belső részén van felesleg.
2011. ápr. 28. 21:46
 4/20 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 28. 21:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen a barátom. De sosem tetszett, viszont jól érzem vele magam! Nem tartanak rossz nőnek.
2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert már amúgy 1 szép lány járt volna velem, de elutasítottam épp azért ahogy kinézek.Nem mertem randizni vele emiatt, na meg azért is mivel kisnövésű vagyok és várom h nőjek mert a lány magasabb nálam és ez zavar. :S
2011. ápr. 28. 21:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Sosem tetszett,akkor csak a belső dolgai miatt vagy vele?
2011. ápr. 28. 22:14
 8/20 anonim ***** válasza:

:) Én 181 cm vagyok és 64 kg. Gyúrok. Régebben rajtam is volt felesleg, mondjuk a mérleg 73 fölé nem ment.

Gyúrj kis súlyokkal, mellizom attól fejlődik.

Kezdj magaddal valamit, gyúrás nagyon jót tesz 2 éve voltam 73kg és 175 cm. Azaz szálkásít. :) Am. ha bármi ilyesmi kérdésed merül fel, írj nekem nyugodtan. :)

14/F :D

2011. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó de a szálkásítás az diétát is foglal magában, nem csak gyúrást, tudtommal attól nem tűnik el a felesleg.
2011. ápr. 28. 22:38
 10/20 anonim ***** válasza:
Mellről simán. ;) Fogyókúra sem árt. Lábra: Bicikli, futás. :)
2011. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!