Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Hölgyeket kérdezem! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hölgyeket kérdezem! Melyik internetes párkeresőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok szabad időm van szórakozásra, így az internetre gondoltam ismerkedésre (Haladjunk a korral, ha már van ilyen:)). Rengeteg párkereső van már, de nagyrészük komolytalan a sok idióta miatt. Szóval tudtok olyat ajánlani, ahol egy normális pasi is tudna magának komoly párt keresni? 30F
2011. ápr. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
webrandi.hu 29N
2011. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik társkeresőn a nők 90%-a hp.
2011. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

love.hu - ezt én nem tudom ajánlani. Igaz, nő vagyok, tehát nem ismerem a másik oldalt, milyen lehet ott férfiként párt keresni, de ritka volt, aki komoly kapcsolatot szeretett volna. A rám írók max. 30%-a. Egyébként 30-40 korosztály van jelen főként (de ez csak saját statisztika, nekem döntően 34-40 kzöttiek írtak, pedig mindössze 22 vagyok :)). Ami azért zavaró, mert nekem maximum a 31, 32 férne bele, ezt le is írtam világosan. Már csak ezért is kicsit komolytalan benyomásom van róla.


randihely.hu - nekem itt volt a legtöbb jó tapasztalatom; persze lehet, hogy az oldal azóta felhígult. Most is oda szerettem volna regisztrálni, de miután már két éven át voltam tagja, sokan ismertek, és ez így nekem kényelmetlen érzés (nem tudom pontosan, miért :D). Ezért nem tudom, mi ott most a helyzet. Én ezt az oldalt ajánlanám leginkább.


parom.hu - itt is sok volt a komolytalan, ahogy a love.hu-n is, de árnyaltabb volt a kép, rátaláltam értékes emberekre is :)


Az, hogy mennyire lesznek jó tapasztalataid, a képességeiden múlik: jól fel kell építeni a profilt, a bemutatkozód, minden aprósággal. Azt kell érzékeltetned, hogy olyan életed van, aminek a célcsoportod részese akar lenni; hogy azonnal tudják téged olvasva, hogy igen, ez a mi emberünk :D


E nélkül lényegtelen, hogy hova regisztrálsz.

2011. ápr. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a bajom ezekkel, hogy senki sem írja le mivel foglalkozik, mit dolgozik vagy dolgozna, mi a hobbija, mi az érdeklődése. Abból hogy valaki tanuló, vagy hogy milyen filmet szeret még semmi sem derül ki. 30/F
2011. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Randivonal.hu.

Az az az 1300 ft havonkénti díj kiszűri az idiótákat. Én itt ismertem meg a párom és rajta kívül is számtalan normális férfival találkoztam (ahogy a férjem és több férfi ismerősöm is sok okos, csinos hölggyel.) És igen, nagyon jó a hozzáállásod! A férjem is úgy gondolta informatikusként, hogy egész nap a gép előtt ül és pont erre ne használná? Én meg szintén olyan területen dolgoztam, ahol nem is voltak férfiak, nemhogy nekem valók..:)

Egy jó adatlap segít, ha gondolod, szívesen segítek, ha írsz priviben.

Amúgy szexológusként és szociológusként is elemeztem a lapokat, no meg magántapasztalatból...:D

Dorothy

2011. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pénz egyáltalán nem szűri ki. Love.hu drága, mégis ott volt a legrosszabb, szinte mindenki csak a szexre hajtott :/ Ezt több, mint 200 emberből szűrtem le.
2011. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak szexre? Miért mit akarjon házasságot szex nélkül?
2011. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!