Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok hajlandóak elismerni, hogy a külső a legfontosabb nektek egy fiúban?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kevés kivételnek, aki bevallja.
2011. ápr. 30. 13:28
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/159 anonim ***** válasza:
0%
nagyon nagyon kevés olyan ember van akiből ne lehetne kihozni egy átlagos fiút, akivel azért már mindenki járna
2011. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/159 anonim ***** válasza:
64%
én jól nézek ki mégsem kellek senkinek....
2011. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/159 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez jó. :)


Elolvastam pár oldalt a hozzászólásokból... Én is azt mondom, hogy valamilyen szinten fontos a külső is, de nem az a legfontosabb. De ha belegondolok, hogy milyen fiúk tetszettek nekem eddig. Hát egyik sem volt egy Adonisz... A mostani barátom pl EGYÁLTAlÁN NEM tetszett külsőleg, amikor megismertem, és már több, mint 2 éve vagyunk együtt. Pedig pénze sincs, minimálbért keres, és lakása sincs. Autója sincs, mielőtt valaki ezzel állna elő. :D Sokan jönnek sok helyen azzal a hülyeséggel is, hogy csak a pénz számít. Hát igen, vannak ilyen lányok sajnos. Mindig voltak, vannak lesznek, ez van. El kell őket kerülni...


Ui.: Nem érdekel, ha nem hiszed el, csak mert már írtad másnak is... Az én életemre nincs hatással, hogy elhiszed-e.

2011. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/159 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj. Egy darabig végigolvastam a kommentjeid, és kb. az egészet végigröhögtem. Miaz, hogy a hajad zsíros és korpás, és javithatatlan??? a korpával tényleg bőrgyogyaszhoz v fodrászhoz kell meni, de a zsír ígyi-úgyis lejön!!


és az mi, hogy 'ha nem tudok hizni, akkor hogy izmosodjak??'??? ez kb. olyan kérdés, mit az, hogy 'ha nem tudsz angolul, akkor hogyan tanuld meg a matematikát??' nem tudsz hízni, oké. lehet hogy ledolgozod, vagy túl gyors az anyagcseréd, vagy akármi. azis lehet hogy férges vagy de ezt csak azért írtam le, mert képzeld: akármi bajod van a hízással, az izmot a sok mozgással( már ha emiatt nem hízol) növelni lehet, ha a gyors anyagcsere a baj, elárulom, az izmot nem sz.rod ki, és ha férges vagy (csak a példa kedvéért!!!) az nem az izmod zabálja meg. szóval irány a konditerem, és megizmosodsz!!


a hosszú szempillák a legtöbb lánynál már kifejezetten édesnek számítanak.


szőrös a segged, a kezed, blablabla... istenem!!! szőkítsd ki, vagy gyantáztasd le! hidd el, a kozmetikus már sok olyan emberrel találkozott, akinek a feneke szőrös, és kezelte is. ez a munkája, úgyhogy ne szégyeld elmenni. de a feneked nem is kell szőrteleníteni, hiszen azt nem látja senki. azt elég akkor kezelni, ha prütykölni akarsz.


csontos ujjak, görbe lábujjak??? és akkor mivan? ha egy lány beléd szeret, nem fog undort kapni attól, hogy nem egyenesek az ujjaid. a csontos végtagokat pedig megint csak izommal lehet helyrehozni.


a szád és a görbe orrod? ha a fentieket követed, akkor ezek majd mind eltörpülnek! senki sem tökéletes. plasztikai sebészetet ilyen korban (bár nemtudom, milyen idős vagy, de valószínűleg még tini) nem ajánlom.


miaz, hogy még nem láttál olyan párt, ahol a lány szebb mint a pasi??? ember, milyen sűrűn hagyod el a házat?! asszed, a fiúk nem maximalisták?? ők is ugyanúgy a külsőre mennek. és általában nincs olyan, hogy szép vagy csúnya. mindenkinek más az esete. aki szerint ronda valaki, attól még lehet, hogy más szépnek találja. vannak dagi lányok, akik előbb kelnek el, mint a szupermodellek. tudod, miért? az osztályomban van egy vékony és nagyon csinos arcú lány. beképzelt, és bunkó, egy igazi k.rva. van egy dagi osztálytársam, akinek kerek a feje, stbstb... sokkal többen szeretik, mert jófej, tudod? egy igazi partiarc. és mindenekelőtt NYITOTT. ha ezt az egész szitut úgy fogod fel, hogy olyan ronda vagy, hogy senkinek sem jössz, be, hátakkor azon mi már nem tudunk segíteni. legyél NYITOTT. NYITOTTNYITOTTNIYTOTT az új barátságokra, mosolyogj sokat, blablabla. nehogymár nekem kelljen megtanítani téged az életre!!


nem fér a fejembe, hogy minden lány ide írja, hogy igenis FONTOS, de NEM A LEGFONTOSABB a külső. és ez így igaz!!!! lehet hogy ez nem jó példa, de lehetsz csúnya, és népszerű--> minden csaj rádtapad. lehet iszonyújó humorod, meg ilyenek. ezekkel simán fel lehet javítani a tökéletlen külsőt. minek, de most komolyan, MINEK tetted fel ezt a kérdést, ha úgyis mindenkit leugatsz? voltak, akik tényleg jókat írtak, fogadd meg a tanácsukat, és elsősorban irány az edzőterem!

remélem, tudtam segíteni.

Pux

2011. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/159 anonim ***** válasza:
61%

Elmesélem dióhéjban a történetemet: 15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel! Sosem rendelkeztem egy Adonisz külsővel,és inkább a lányok mindig az izmos helyes pasikat részesitették elönyben velem szenben..Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak! Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok. Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak ügyesen elterelték a témát!A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek! Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam pénzzel.A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel! Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket! A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2011. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/159 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/159 A kérdező kommentje:
08:53 Na igen, azt elfelejtettem, h a pénz is legalább olyan fontos a nőknek. Mondjuk én valszeg gazdag se leszek soha, de köszi a választ!
2011. máj. 30. 15:58
 158/159 anonim ***** válasza:

A 8:53-as egy korábbi hozzászólás másolata, mert szó szerint egyezik a kettő.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/159 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Persze elég fontos a külső, mert azt nem engedem, hogy egy osmányság hozzám érjen. Viszont az is előfordult már, hogy egy nagyon helyes pasi amiatt nem kellett, mert buta volt mint egy hintaló. Inkább legyen átlagos kinézetű , ápolt, de mellette izgalmas, okos, szórakoztató. Azok a lányok, akik metroszexuális srácokkal járnak ők maguk sem az eszükről híresek. Amúgy meg gondolom te sem mész oda egy csúnya csajhoz.
2012. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!