Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen leszólítós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen leszólítós szöveggel érdemes próbálkoznia egy olyan srácnak, aki kedves és aranyos volna ugyan, de nem a legsármosabb külsővel áldotta meg a sors?

Figyelt kérdés
Egy kb. átlagos külsejű - azaz sem feltűnően vonzó, sem feltűnően csúnya - fiatal sráctól milyen ismerkedést kezdeményező szöveget vennétek szívesen? Köszi ha válaszoltok:)
2011. aug. 12. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
képet!
2011. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy a szöveg, úgyis csak azon múlik a sikered, h külsőre bejössz-e a lánynak. Mindenesetre ha átlagos külsőd van, akkor csak a csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod.
2011. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezel, akkor a legjobb az "éppen most örököltem a nagybátyámtól 300 millió forintot". Sajnos ez van.

Lehetsz, te akármilyen kedves, aranyos, ha nem felelsz meg a média által sugárzott álompasi képnek, akkor le se szarnak, csak akkor ha gazdag vagy.

2011. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Próbálkozni semmivel, csináld vagy ne csináld. A szöveg meg tök mindegy, az a lényeg, hogy hogyan mondod.
2011. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Minden az önbizalmon múlik! :D

Hogy hogy adod elő magad. Meg hát a humor sem utolsó.

2011. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
nem tudom, de lesz.arnám a külsőt, ha olyan világnézete, gondolkodásmódja, érdeklődési köre lenne mint az enyém, és a kommunikáció fortélyaiban is jártas, emellett, ha nem feszeng, ha tud nem félni, hanem vidáman csevegni a lánnyal. ennek ellenkezője miatt szoktak megbukni a pasik, nem a pofi miatt. csak ált. nem ezt okolják.
2012. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem a betanult szövegek a nyerők, hanem ha laza vagy és spontán.
2012. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy az első benyomás a külső alapján születik. De eddig nekem az összes szerelmem olyan volt, aki elsőre abszolút nem tetszett. :) Mert ahogy megismertem őket, rájöttem hogy mennyire szuper pasik. :) Onnantól nem számított, hogy hogyan is néz ki, mert nekem tökéletes volt. :)
2012. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Lány vagyok, és engem egyvalamivel lehet levenni a lábamról: ha a pasi rámenős, és látszik, hogy van önbizalma. Ezalatt persze nem a bunkó, kamionos stílust értem. De ez mindig bejön, akkor is ha a srác nem helyes, mert azt gondolom, hogy ha van önbizalma, akkor nyilván oka is van rá, mert tud valamit. Aztán van amikor igen, van amikor nem :D
2012. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó, kifejezetten szép, csinos lány ismerősömnek van "átlagos" kinézetű, vagy akár (szerintem) csúnya barátja. Tapasztalataim alapján a jóképű fiúknak fontosabb, hogy szép lány legyen a barátnőjük, mint fordítva.


Viszont ha nem ismered előtte a lányt, és egy diszkóban vagy egyéb buliban mész oda leszólítani, akkor tényleg könnyen előfordulhat, hogy külső alapján dönt. Mert ott sokan csak egyéjszakás kalandra, vagy egyszerűen flörtre, incselkedésre hajtanak, azt meg jobban szeretik jóképű fiúkkal. Szóval szerintem ne "leszólítással" (tehát hogy konkrétan az első mondatodból kiderül hogy fel akarod szedni a csajt) kezdd, hanem csak sima beszélgetéssel, "barátkozással". Ezt pedig érdemes nem buliban, hanem valami közösségben, ahol lehet közös téma, és így nem feltűnő ha nekiállsz beszélgetni egy csajjal .

2012. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!