Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem! Hogyan szerezhetem vissza volt barátom aki elhagyott egy csajér aki csak kihasználja?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a srác engem hívogat, kér tanácsot, mit csináljon a lánnyal kapcsolatba aki csak hülyíti és kihasználja ( a lánynak van barátja). Továbbá a srác végig fogdos mikor együtt vagyunk. Fogdos , harapdál, piszkál végig, le is akart smárolni viszont elhúzodtam. Nem csak velem teszi ezt, viszont velem többmindent megenged magának.

Ez a csaj régebb óta tetszik neki, viszont a csaj már visszautasította egyszer, majd a srác összejött velem. Nem voltunk nagyon sokáig együtt, mikor egy nap egyből minden megváltozott és elhagyott a csajér. Egy ideig nem álltunk szóba egymással, de aztán őszintén bevallott mindent. Azóta is telefonálgat. Néha, amikor felhányok neki valamiket mondja, hogy ő nem érti miért állok vele szóba minden után amit tett, de az az igazság, hogy még senkit se szerettem ennyire, és senkire se volt ekkora szükségem mint rá. Bízik bennem, úgyérzem. Tudja, hogy őszinte vagyok vele s mindig segítek neki. De szereti a kihívást, és a lány kihívást jelent neki.

Kérdésem az lenne, hogy mit tehetek hogy visszanyerjem?


2011. máj. 1. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

"a lány kihívást jelent neki"

Egyértelmű szerintem.

2011. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen erre gondoltam, csak azt nemtudom hogy elérni. adva hogy az ő élete szinte a lány körül forog.
2011. máj. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!