Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék találni egy pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni egy pasit? És hogy szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

1.itt vagyok

2.könnyen

2009. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát én is így vagyok ezzel.

velem úgy van, hogy tetszik valaki annak vagy én nem jövök be vagy csak egyszerűen bunkó.. akinek meg bejövök, rá nem úgy gondolok mint akitől akarnék is valamit.

Probálkozz bulikban( bár az nagyon izé..:s nem hinném, hogy ott komolyabbat szeretnének a pasik)

vagy ajánlom még egy barátod barátját... egy jóbarát csak tud valakit ajánlani:S

msn? de az is milyen.

háát hallod én se tudom:O de am csak van valaki aki bejön, nem?:)

2009. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
van, csak biztos én nem tetszem neki:-(
2009. júl. 21. 20:51
 4/17 anonim válasza:
92%
Nem mondom ,hogy velem is így van fiú létemre mert nem akarok szerencsétlennek tűnni deeeeeee így van. Én elkezdtem gyúrni amitől már kezdeget valami önbizalmam lenni de van még hova fejlődnöm ja és ha görcsösen akarsz nem fog összejönni.
2009. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

19:37-es vagyok.

miért ne tetszenél neki?:O

2009. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Véleményem szerint nyugodtan valld be neki teccésed. Ha el is utasít akkoris, mi van? legalább tudod mi a helyzet vele, és h érdemes-e nála próbálkoznod. Am a net remek ismerkededős hely. Chat, myvip, iwiw, stb. Élőben meg általában spontán jön, az nem kiszámítható szerintem:D Bár, ha otthon vagy a sportokban mehetsz olyanokra amire inkább fiúk járnak, és ott kisebb is a konkurencia :)
2009. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Menj el a barátnőiddel a városba, vagy akárhova... és nem kell neked megszerezned, mert ha akar ő szerez meg magának.


21:13-as: én is elkezdtem annak idején gyúrni, volt amikor számolgattam a fehérje, szénhidrát mennyiséget stb.. A testem lassacskán elkezdett fejlődni, de az önbizalmam nem! Ugyanis soha se voltam, és most sem vagyok megelégedve a testemmel! Vigyázz nehogy beleessél ebbe a hibába!

21F

2009. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
hát velem simerkedhetsz hány éves vagy?:Désengem könyen megszerezhetszXD
2009. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

19 és fél vagyok!

18:54-Sajnos nincsenek olyan barátnőim,akikkel elmehetnék:((

2009. júl. 24. 19:14
 10/17 anonim ***** válasza:
hát ha megfelel neked egy 14éves.. de nem hiszem :O
2009. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!