Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahol dolgozom nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol dolgozom nagyon sok helyes lány van, akik közül soknak tetszem. De nekem csak egy tetszik igazán. Már beszéltünk is, csak annyira zavarba vagyok a lány meg mindig mosolyog. Szeretném őt megszerezni. Hogyan szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész és elhívod randira, nem kell ezt túlbonyolítani, férfi vagy, az egekre.
2008. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pontosan, ahogy előttem írták. Állj a sarkadra!
2008. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszerű... oda mész és elhivod randira... egyébként a nők jobban szeretik a talpraesett pasikat:)... szóval azért leplezd mert egy idő után unalmassá válhat... tessék elhivni randira mint egy igazi férfi, de azért légy romantickus :)))
2008. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mosolyog Rád, akkor valószínű, hogy Te is teszel neki! (Ha több lánynak is tetszel, ez is növeli annak a valószínűságát, hogy talán nem tart ő sem rondának! :D )

Ne halogasd sokáig a randira hívást, mert a csaj Tőled várja a kezdeményezést - sajnos ez a "hagyomány" idegződött be a közgondolkodásba, hogy mindig férfinak kell kezdeményezni. Ha nem kezdeményezel előbb-utóbb, nem arra fog gondolni, hogy nem mersz, vagy hogy ő is kezdeményezhetne, hanem hogy nem tetszik Neked :(

Ha nem akarod mindjárt randira hívni, akkor ha megint beszégettek, kérdezd meg, munka után megenne-e Veled egy sütit, meginna-e Veled egy kávét a közeli cukrászdában, kávézóban, stb. Ezt lehet randinak is értelmezni, meg baráti beszélgetésnek is! :) És ha az jól sikerül, kérd el a számát, és hívd el mondjuk hétvégén egy hosszabb randira.

Sok sikert! :)

2008. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp menj oda hozzá, beszélj vele aztán ha úgy érzed tereld a szót a randira és hívd el
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!