Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túlzásba estem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzásba estem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, eddig még nem volt barátnőm (se csók, se semmi). Volt kb. 2 lány, akinek én tetszettem, de nekem nem és volt kb egy tucat, aki nekem tetszett, de nem jött össze. Nem vagyok egyébként töketlen, volt, hogy tök ismeretlen lányt kerestem fel és hívtam el. Szóval nem ez a baj, csak valahogy nem vonzom őket annyira.


Na mindegy. Most viszont (életemben először) találtam egy fiatalabb lányt, aki nekem is tetszik és én is tetszek neki. Ennek ellenére van pár dolog, ami miatt nem vagyok biztos a dologban, ezeket ide nem szeretném leírni. Ezt megbeszéltem nagyjából vele, ő ezt elfogadta, ennek ellenére találkoztunk már többször és hát elég sokat csókolóztunk. Rajta semmilyen megbánást vagy rossz érzést nem látok, de engem valahogy kicsit furdal a lelkiismeret... szóval gáz az, hogy nem mondtuk ki, hogy járunk, de csókolózunk? Igazság szerint én már nagyon ki vagyok éhezve ilyen dolgokra, hányingerem van attól, hogy sosem kapom meg azt, amit akarok, mindig "egy másik srác", akit rendszerint utálok...

Mit gondoltok erről?


2011. máj. 2. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ha 15nél fiatalabb akkor gáz szerintem
2011. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát miért nem jártok, ha kölcsönös a szimpátia? Rajta fiú!
2011. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemértem. csajt akartál, megkaptad. Szerintem kérdezd meg,hogy lesz e a barátnőd, adj neki esélyt, aztán ha tényleg nem működik akkor szakíts vele,de addig meg élvezd ki,hogy végre összejött..
2011. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs semmi probléma,légy bátor,próbáld meg ezzel a lánnyal a járást:) Olyan kis fiatal vagy még,hogy szerintem belefér az idődbe bármi!Próbáld ki vele,aztán ha valami nem működik,majd találsz mást!
2011. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Igen, tapasztalatra van szükségem, de érdemes úgy elkezedeni, hogy már az elején bizonytalan vagyok?
2011. máj. 2. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj saját tapasztalat ne kezdj fiatalabbal énis 18 multam közelitek 19 hez 16 éves barátnőm volt 7 hónap után átvágott,megcsalt,még nem érettek hozzád arra biztos jó hogy tapasztalat.,deha beleszeretsz mégha eleinte bizonytalan is a dolog,későb megbánod,természetesen vannak kivételek,de sajnos kevés keress egy veled egykorú vagy idősebb nőt ne lányt :D és vele hidd el szebb lesz minden
2011. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És szerinted egy idősebb miért pont velem járna?..
2011. máj. 3. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy szeretné-e egyáltalán a járás dolgot.. ha igen, és te is , akkor nincs mit veszítened... viszont ha nem szeretnéd, ha még bizonytalan vagy akkor töltsetek több időt egymással és egy idő után rá jössz, hogy valóban szeretnél-e többet a barátságánál, vagy sem.
2011. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!