Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Túlzásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Túlzásba estem?

Figyelt kérdés

A barátommal minap összevesztünk.

Vagyis nagyon mérges lettem rá, és teljesen bepánikoltam, és kisebb csalódás ért.

Ő 19 éves, már nem szűz, én 17 éves lány vagyok és még szűz, de én sokkal többet tudok a szexről mint Ő.

És teljesen elment e kedvem attól, hogy egy ilyen sárccal bármilyen nemi dolgot csináljak... hogy csak a nagyon alapokat tudja.

Mondtam neki tegnap kiabálva, hogy menjen vissza általánosba felvilágositásra, és hogy annyi az agya mint egy 5 évesnek, és hogy ennyit a nagy tapasztalt srácokról.

Egyszerűen félek, hogy nekem kell mindenre figyelni, és ha valami baj lesz, én leszek a hibás mert Ő arról nem is is tudott semmit, csak én, ez meg ez mivel jár.

Azthittem, hogy egy nem szűz pasi vezeti a szűz lányt, de basszus... ez olyan kiábránditó, és béna helyzet.


2010. febr. 21. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egészen pontosan mi az, amit nem tud?
2010. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De mi az amin kiakadtál?
2010. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
például nemtudta, hogy szűz lánynál is kell óvszer, és hogy az óvszernek van szavatossági ideje, mert a dobozon nem volt feltüntetve.
2010. febr. 21. 10:37
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de szűz létedre biztosan nem tudsz többet a sexről mint ő. Magát a dolgot még nem élted át, és csak az számít.
2010. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért ez elég alap, hogy szűz lánynál is kell óvszer...
2010. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez az óvszeres dolog nem azt jelenti, hogy nem tud semmit a sexről, hanem csak annyit hogy tiszta h@lye.
2010. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát szerintem baromira nem a gyakorlat számít, kéne hozzá egy kis agy is! Ilyenekből vannak a balesetek, hogy a sok idióta lefekszik... és jön a gyerek... meg az abortusz.
2010. febr. 21. 10:41
 8/18 anonim ***** válasza:
tényleg hülye :)
2010. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem számít a gyakorlat is, majd idővel meg fogod te is tudni...

De itt csak az a bibi, már ne haragudj meg, hogy a párod mint a szikla. Ez egy elég alap dolog.

Szép tőled, hogy gondolsz ezekre is, kell is, csak ehhez agy kell, ami szerintem másik része a dolgoknak.

2010. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, hagyd ezt a felelőtlen pasit.
2010. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!