Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Túlzásba estem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Túlzásba estem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a Párommal most a toppon vagyunk, és imádunk együtt aludni. :)) A családjával nagyon jól kijövök, szeretem őket, és ők is engem. Ez visszafelé nem nagyon mondható el. Apámmal élek most, és ő nem engedi, hogy a Párom itt aludjon (annak ellenére, h 18/L vagyok és 2,5éve vagyunk együtt), így hát én szoktam náluk aludni. (Anyukájával és húgával él). Anyukája mindig szívesen fogad, tudja, hogy nem a legjobb helyzetben élek. Viszont én mégis olyan hülyén érzem magam, mert mindig odaadja nekünk az ágyát is (mert csak az 2 személyes), és így olyan, mintha kitúrnánk a helyéről, meg állandóan ad enni, és ez így már heti 1 (max2)-szer nekem ciki... Mindig mondja, hogy nagyon szívesen meg ilyenek. Már azt csinálom, hogy viszek nekik, amit tudok (gyümölcs...), meg veszek magamnak kaját arra az időre.. Most szerintetek túlzásba viszem az aggódást, vagy ez a heti 1-2 alkalom tényleg sok?
2009. jún. 11. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te szerencsés vagy hogy ilyn jól kijösz az "anyósoddal".Ritka az ilyen,és ahogy leirtad nagyon szerethet téged a fiu is meg az anyja is.Arra hogy apukád nem engedi meg hogy ott aludjon nálatok azt tudom javasolni hogy mutasd be egymásnak a szülöket és kérd meg a fiu anyját hogy beszélje rá apukádat a dologra.

Remélem hasznos amit irtam.

2009. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, hasznos volt, és köszönöm! :)

Amúgy apám nagyon elvont figura. Csak kényszerből vagyok itt, mert úgy volt, hogy anyám külföldön dolgozik, csak nem jött össze, aztán már nem is akartunk kavarni, meg nem is tudna eltartani. Elveszítette a munkáját. Apám már milliószor elmondta, hogy élősködő féreg vagyok, és hogy mekkora púp vagyok a hátán! (de itt megjegyezném, hogy mindezt azért mondta, mert nem tudok minden reggel 8-kor felkelni, takarítani, meg ebédet főzni az érettségi miatt, meg ilyen embernek nem is akarnék!!! Amúgy ketten élünk most..)

2009. jún. 11. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg szerencsés vagy. Legutóbbi barátom családja ugyanolyan kedves volt velem, mint veled a te anyósodék, most ott tartok, hogy a srác nem hiányzik, mert már nem szeretem, de a családja igen :)

Ha nagyon idegesít ez a dolog, esetleg ajánld fel, hogy segítesz a házimunkában, kutyasétáltatásban, stb!

2009. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában segítek a házimunkában! Egyik alkalommal a spájzot lomtalanítottuk, meg el szoktam takarítani magunk után, ha eszünk stb.. :)
2009. jún. 11. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismét az első komizó vok.Ha még segitesz is az anyósodéknak akkor szerintem semmi akadálya hogy néha ott alszol és eszel,meg ha örülnek neked akkor nem is zavarod őket.
2009. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! Megnyugtattatok. :)))
2009. jún. 11. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!