Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Vékony testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vékony testalkat mekkora hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

Átlagos arc, vékony, kicsit izmos testalkat.

Fizikai paraméterek 175cm/66kg.

Csak a külsőt nézve, ez mekkora hátrány?

23F


2011. máj. 3. 14:40
1 2 3
 11/23 Darcy01 ***** válasza:
A párom is ilyesmi testalkatú, mint te. 4 éve vagyunk együtt. Szóval egy komoly kapcsolatban semmit sem számít:-)
2011. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Konkrétan nekem mindegy lenne, mert nem külsőre megyek, hanem hogy passzolunk-e emberileg, viszont én vagyok nem éppen vékony alkat, erősebb csontokkal, így kényelmetlenül érezném magam én, a lányoknak "illik" vékonyabbnak lenniük.
2011. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Na igen, kevés lány mutat jól vékony fiú mellett és azért sokaknak fontos ez. Aki vékony pedig _általában_ a nála 10x nagyobb pasikat szereti.
2011. máj. 3. 17:07
 14/23 anonim ***** válasza:

hát, az én barátom vékonyabb nálam, sőt, szerintem súlyban is fölötte vagyok (bár ő jó 30 centivel magasabb:D). De szeretem. Nincs még egy ember a világon, akit ennyire szeretni tudnék. És nézzen ki akárhogy is, akkor is szeretni fogom, mert ő Ő.

Te is meg fogod találni a párod, akit szintén nem érdekel majd, hogy nézel ki, csak az, hogy ki vagy :)

2011. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

egyáltalán nem hátrány kinek ez jön be kinek az

:)

2011. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

'egyáltalán nem hátrány kinek ez jön be kinek az '

Már csak az a kérdés, hogy mekkorák ezek az arányok :)

2011. máj. 3. 19:58
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, én 180centi vagyok és 55 kiló, és olyan szép barátnőm van hogy el sem hinnéd:)

És már sok lány ajánlkozott fel nálam, nem a testalkatod miatt fognak vonzódni hozzád, hanem ha jó a dumád és a személyiséged férfias, vonzó.

21f

2011. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azért látom elökerül a felszinesség az értelmes válaszolóktól, "izom pasi 3cm-es nagy és vézna 20 cm-es és a szex is jobb vele" nem pont így írta, de ez a lényege.

Gondolom az eszébes sem jutott, hogy az izompacsirta palija kissé önelégült volt ahhoz, hogy foglalkozzon vele és rendesen kielégítse.

2011. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nálam előny. Én kifejezetten nemszeretem a kigyúrt srácokat. Persze egy kissé izmos kar és picit kockás has nem hátrány sőt. :) najó rakok képet...:P amúgy engem kifejezett FELIZGAT egy vékony srác :) Főleg ha a köldöke alatt van egy olyan "szőrcsík"...Imádom

Nade a kép:

[link]

eznekem a halálom (L)

(barátom is ilyen...16 éves, de szerintem később is jólnézkii :))

15L

2011. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

"az a kérdés mekkorák az arányok"

sztem 50-50%

nekem speciel tök 8 a testalkat nem azt nézem

2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!