Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek mondjátok el a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok el a véleményeteket! Szerintetek megbízhatok benne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 4 hónapja vagyok együtt. nagyon szeretem, teljes szívemből akkoris ha 1.5 évvel fiatalabb mint én. tudom róla hogy nagyon csajozós volt régen, és sok csajt átvert. mikor összejöttünk mindenki azt mondta hogy 2 hétnél többet nem ad a kapcsolatunknak. De mégis már 4 hónapja együtt vagyunk :$:) szeptemberben is összeakart velem jönni csak akkor féltem tőle hogy fiatalabb, meg engem is átver. de márciusig végig csak tepert utánam és akkor megadtam magam mert 1. perctől kezdve szeretem :$ Szerintetek engem is átver? vagy szerethet tényleg annyira amennyire mondja?

18/L


2010. júl. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
47,6% hogy átver.
2010. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy mi nem ismerünk titeket nagyon nehéz ezt megmondani. Bízz benne de a szemed sarkából mindig figyelj :-))
2010. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha van esélye, lehetősége megcsalni akkor él vele. :$
2010. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balogh István Lajos válasza:

Tőlled is függ - ha nagyon kellessz neki,akkor ésszel, ha megcsal ahogy jósolják,akkor meg tudtad előre....


B.i.L

2010. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát.ha 4 hónapja veled van,akkor szerinten már rég távert volna ha akar. saját tapasztalatból mondom,hogy a nagy csajozósok is változnak.mikor összejöttem a mostani barátommal,mindenki aztmondta,hogy csak 1 éjszakára kellek neki.nemtudom miért,de én bíztam a fiúban.és nekem lett igazam.3 hónapja vagyunk együtt.tudom hogy ez nem sok,de neki előtte még 2 hétnél sem tartottak tovább a kapcsolatai,szóval... hallgass a szívedre.(:
2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintemis. Ha meg akart volna csalni rég megtette volna. A gond az hogy nemismerünk titeket. Halgass a szivedre.
2010. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!