Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már megint nem csókoltam meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint nem csókoltam meg. Tiszta szégyen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

1 hónapja ismerem és szerelmes vagyok.

Már hetek óta meg akarom csókolni,de nem merem :S

Pedig mindennap együtt megyek a lánnyal együtt jövök (suli/vonat)

És látom a szemem sarkából h néz,mert mikor ránézek elrántja a feját.

Szíveket küld msn-en.

Facemre kiírta h SZERETLEK <3 De én nem merek lépni ő meg nem fog mert egy félénk lány :S

de én még rosszabb vagyok.

Egyszerűen nem merem :S


2011. máj. 5. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha ilyen gyáva vagy akkor nem is kell neked barátnő.

legyél már egy kicsit férfi! a lányok nem bírják az ilyen bénákat akiknek nincs semmi bátorságuk.

2011. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

bocs de abból amit írtál, h a csaj kiirta fészedre h szeret meg szíveket küld msnen, nekem nem az jön le, h túl félénk lenne... egyszerűen te vagy gyáva.. ne várj arra, hogy ő lépjen, mert ha nem lép, az nem azért van, mert félénk, hanem mert nem ad alább az önbecsüléséből, a méltóságából, stb.. ő már tett eleget azzal, hogy fész meg msn met stb.. rajtad a sor, ne félj!

am meg ha tényleg ezeket írogatja akkor 1000000000% h bejössz neki! hajráá, szurkolunk!!

2011. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 5. 18:42
 14/16 anonim ***** válasza:

A célom az, hogy jó legyek

Hű társam oldalán,

Oly sok a harc, a küzdelem,

De győzelem vár ránk!


Kalandra hív a messzeség

Így megismerhetem.

A Pokémonok hű szívét,

Mely így ver odabenn!

2011. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ne b_lfaszoskodjál már b_szdmeg. add meg neki amire vágyik, azt kívánok. attól hogy napi szinten nyekeregsz GyakoriKérdéseken, bármi meg fog változni?

várd ki a megfelelő helyzetet, aztán nyomasd. minek kell ennyire túlkombinálni mindent? ...

2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak jol johetsz ki a dologbol. 1., Elszerencsetlenkeded a helyzetet, a csaj megunja a varokozast, vagy elhiteti magaval, h nem is kellessz neki. Jon egy masik srac, es azzal osszejon. Ebbol tanulsz, a sajat karodon. Ezt en is sokszor ateltem, a tanulas neha lassan megy. 2., megprobalod, es osszejon. 3., Megprobalod, de tevesen merted fel a helyzetet, es kosarat kapsz. Ez esetben elmondhatod magadrol, h ferfi voltal, te megtetted amit ereztel, szembe tudsz nezni a tukorben magaddal, amitol feltel szembeneztel vele. Nem az a bator, aki sosem fel, hanem aki a felelemre megtalalja a valaszt es cselekszik. Mindenki fel valamitol. Legy bator!

Ha egy lannyal kezdessz, azert menj oda, mert Te folvallalod azt is, hogy kosarat kapsz. Ezert csinalod, benne van a pakliban, es erre legy buszke. Ne az legyen a celod, hogy megszerezd a lanyt, hanem hogy Te vallald magadat, es ami benned van, es a kozeledesedre elfogadod a lanytol a valaszt, akar pozitiv, akar negativ.

2012. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!