Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hete beszélgetünk délután,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete beszélgetünk délután, este 2-3 órát, és nekem nagyon tetszik, kérdezte hol lakom. Stb. , de még nem mondta, hogy szeretne velem találkozni. Mondjam neki én hogy szeretnék vele találkozni? Mit tegyek? Nem akarok rámenős lenni!

Figyelt kérdés
Szval irt nekem egy srác myvipre, hogy tetszem neki, szeretne megismerkedni velem. De akkor nem válszoltam neki, nem foglalkoztam vele! Most én irtam neki, emlékezett rám:mondta vegyem fel msn-re!
2009. márc. 9. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, nincs-e kedve meginni veled egy forrócsokit.
2009. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbálj csak ráutaló magatartást, pl. hogy érdekesnek tűnik, szívesen megismernéd... Csak ha nagyon lassú, akkor kezdeményezz te.
2009. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg a barátomat, mikor mi is már másfél hete beszélgettünk, a férfi-női szerepekről, írtam neki, hogy "bizonyos lépéseket a férfiaknak kell megtenni". Gyakorlatilag 2 mp múlva érkezett a válasz: "ok, mikor látlak? :D" :)
2009. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!