Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen 'ok'ból írjak neki msnen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 'ok'ból írjak neki msnen?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidős srác (14), másik suliba jár, és egy az egyik barátnőmnek a legjobb haverja volt (NEM JÁRTAK) és amikor kiderült hátulról, hogy a srácnak tetszik a csaj, a csaj azóta nem beszél vele, de ez szombaton volt, a srác még nem tudja, és szerintem az sem biztos hogy a lány tetszik/tetszett neki. Én még régebben bejelöltem iwiwen, ő erre felvett msnen, és azóta kb. 5ször beszéltünk, tök jófejnek tűnik, csak nemtom hogy hogy közeledjek hozzá, főleg így, hogy már valószínüleg nem is látom többet... Gondoltam megismerkedek vele msnen, mégiscsak ő vett fel. De milyen (Nem átlátszó) témával keressem fel, amikor élőben csak egyszer köszöntünk egymásnak?

Bocs a hülye megfogalmazásért, kérdezzetek ha valami nem világos.


2009. márc. 9. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
talán írj neki ilyesmit: "szia mi van veled, rég beszéltünk:)" és mivel ez igaz is lenne ezért sztem ez egy nyomós ok lenne:) a többi majd jön magától;)
2009. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szija.nem fontos nem átlátszóan közeledni hozzá.én 2éve 2 hónapja elég átlátszóan adtam tudtára egy fiúnak hogy kapcsolatot akarok vele, és azóta boldog párkapcsolatba élünk pedig előtte még barátom sem volt.te pedig előnyben vagy mert legalább beszéltél már vele msnen, én még ott sem beszéltem vele előtte.azt sem tudta hogy ki vagyok
2009. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármivel. Csak ne válaszolj úgy, hogy ahham, ja, stb, mert attól a fakra mászok. Nem tudom mások hogy vannak ezekkel, de engem az is irritál, ha hangulatjelekkel válaszolnak.
2009. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb módon. Kérdezd meg hogy ki is ö mert éppen szelektálsz az ismerőseid közül és nem tudod eldönteni hogy ki is ö és szeretnéd tudni. Vagy csak egyszerűen, milyen régen beszéltünk(hisz azt írtad h már 5-ször beszéltetek)és kész. Nem kell túl bonyolítani a dolgokat, hiszen a fiuk sem szeretik ha találgatni kell hogy most ez mit is akar.....
2009. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szijja :)

Sztem nincs átlátszo téma,bármilyen okbol rá lehet irni egy ismire.De ha pl nem mered,vagy iesmi,akkor irj rá ünnepekkor, h :Boldog mittomén mit.(pl. most husvét van)

Aztán meg kezdjetek beszélgetni ( m1 miröl)

puszo

2009. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, hogy Te írj rá!...

Tilts le mindenkit, kivéve őt, és írd ki személyes üzinek, hogy "Valaki tali?" vagy "Valaki valahova?" vagy "Ki jön velem ki szombaton strandra?:)" vagy "Derég vtam már moziban.. valaki esetleg?:D" vagy "uncsi van..valaki nem akar talizni?". Ha rádír, akkor egyértelműen tetszel neki, és akar tőled valamit. Ha nem, akkor az azért van, mert nem vette észre a kiírást, vagy nem tetszel neki, vagy nem ér rá, vagy nem mert rádírni.

Ha ez nem jön be, akkor írj rá Te bármivel... pl. szia, rég beszéltünk, mizujs veled? hogyvagy?. Ha kinn hagyod a személyes üzit, akkor valószínűleg mondani fogja, hogy ő talizna veled.:D De ha leveszed a kiírást, akkor is simán megbeszélhetsz vele egy talit...:) Én úgy beszéltem meg talit srácokkal msnen, hogy még életemben nem beszéltem velük, csak láttam őket.:D És nem volt gáz.;)

Ráírni meg bárhogy lehet. Gondolj rá úgy, mint egy haverra, és akkor menni fog az msnezés.:D Csak simán beszélgess vele, ismerkedj, kérdezz tőle sokmindent, beszéltesd meg, és meséld el a vicces storyaidat.(:

16/L

2009. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!