Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy ismeretlen lánynak msnen, hogyha tetszik de nem ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

A "szia ismerkedni szeretnék" meg hasonló szövegeket inkább mellőzném :D

(és lehetőleg értelmes válaszokat várok)


És mellesleg azt se tudom h egyáltalán miről tudnék vele elkezdeni beszélni... :(


2010. máj. 7. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
spontánnak kell lennie. de van a tipikus sablonszöveg h kivagy mit csinálsz hova jársz suliba stb. mondjuk én ezektől már falnak megyek. szeretem a spontán beszélgetéseket msnen is meg személyesen is amikor nem egyből azzal kezdek h mivel foglalkozik hanem csak elkezdünk beszélgetni. sok sikert :)
2010. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:D ez jó


am meg nem az a baj h nem tudnék vele beszélgetni csak az a baj h fogalmam sincs h mi érdekli...úgyhogy vmi olyasmi téma kellene ami áltlában minden lányt érdekel


am 14/F vagyok

2010. máj. 7. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Na akkor ferdítsük komolyra a dolgot. Honnan ismered? IWIW? Képek alapján nem tudsz kezdeményezni? "Látom voltál Egyiptomba? Brendon Fraser kergeti még a Múmiát? Erről jut eszembe mi a kedvenc filmed?"
2010. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

myvip...

de csak nem írhatok rá úgy h "szia mi a kedvenc filmed???"o_O v h "voltál e már itt vagy ott"


mondjuk ha beindul a beszélgetés akk úgy is elfelejti h mivel írtam rá....de viszont ha nem indul be akkor szerencsésebb ha jó 1. benyomást keltek benne (és akkor talán máskor újra próbálkozhatnék vmi spontánabbal mivel már vagyunk beszélő viszonyban)

2010. máj. 7. 15:25
 5/15 A kérdező kommentje:

am csak 1 igazolványképe van fent :(

(erre már én is gondoltam)

2010. máj. 7. 15:26
 6/15 anonim ***** válasza:
hmm... amit a lányok szeretnek... Kérdezd meg h szereti e sp-t(nem, nem Sipos Péter az IHM-ből és nem is South Park, hanem a meleg névlopó), ha azt írja, hogy nem, az már jó pont :D
2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

mondasz vmit...de nem az a bajom h mivel tudnám feldobni a beszélgetést v mivel derítsem ki a stílusát


hanem az h mivel lehetne kezdeni...

2010. máj. 7. 18:26
 8/15 A kérdező kommentje:

am tudom ki az az sp :D

eléggé napiszar tag vagyok...persze a kultúráltabb fajtából ;)

2010. máj. 7. 18:28
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem, ne mondd meg neki konkrétan, hogy tetszik neked. (én például kifejezetten utálom, ha valaki már rögtön így kezdi a beszélgetést, különben is ha fel vesz msnre.. rájövök, hogy miért :)

a suli szerintem nagyon jó téma.. hülye tanárok esteleg vagy akármi jöhet, ami vicces :D

2010. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én kb 3 órája beszélgetek egy ismeretlen csajjal msn-en...Nem tudom mi lesz belőle, de én azt mondom, hogy minden jó csaj megér egy próbát!;) Először még ne próbálj meg sztem bevágódni nála csak kérdezgess tőle.(Suli, buli, szereti e ezt-azt stb.)
2010. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!