Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a fiút, akit már majdnem egy éve szeretek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve ismertem meg egy buliban, és azóta kis em megy a fejemből...Azthiszem szerelmes vagyok!:)?ár többször utaltam rá neki h tetszik nekem, és megis kérdeztem tőle h bejövöke neki és igent mondott, de akkor volt bnője.mostmár nincs.A baránőim aztmondják hogy ne foglalkozzak vele, felejtsem el.de nem megy!Mikor úgyérzem hogy jó úton haladok a felejtés felé, mindig történik valami, ami felkavar mindent, és kezdődik előről.Mit tegyek hogy végre észrevegyen?Mit tegyek hogy tetszek neki?Segítsetek!
2009. máj. 8. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük az egyenes beszédet:)

Állj elé, nézz a szemébe, és mond el neki, hogy mit érzel, illetve mit szeretnél tőle...

-Reaper-23/F

2009. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy fontos részt kihagytam:A héten kedden megkérdezte az egyik legjobb bnőmet hogy jár-e vele...:'(Kicsit szarul esett...Ezért filózok azon h megmondjam-e neki nyíltan...hisz ha tényleg tetszem neki ahogy válaszolta, akkor talán már nálam is próbálkozott volna...
2009. máj. 8. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna pár hónappal ezelőtt:)ugyanilyen szituban voltam, ugyanígy történt minden. A végén bevallottam neki, hogy mit érzek, azóta együtt vagyunk:)
2009. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszy a tanácsot. és sok boldogságot!
2009. máj. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!