Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet jól ápolt, divatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jól ápolt, divatos huszonéves pasikkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha csak a huszonéves pasi is elég akkor itt vagyok baby
2011. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én még intelligens is vagyok, a hasam is kockás, és végtelenül jó fej is vagyok... viszont a mérce is magas ;)
2011. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

DIVATOS???

Nem is tudtam, hogy divatos a huszonéves pasi. De akkor én is tűzök kettőt a galléromra...

2011. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Corvin terasz :PP de ott többnyire sznobok vannak -_-"
2011. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv, kedves kérdező. Én is jól ápolt, huszon éves pasi vagyok, és még férfias is. VIszont nem tartom magam divatosnak. Na mindegy.


Hány éves vagy? Nő nemű vagy? Milyen célból szeretnél ismerkedni, hol laksz stb..?


Amúgy társkereső oldalt is javasolhatnék, de legjobban úgy jársz, ha elmész "csavarogni", és odamész pár pasihoz, akik együtt lógnak/söröznek stb. Biztosan nem fognak elküldeni ;)

2011. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nyáron majd úgyis sok helyre megyek/megyünk. :)
2011. máj. 7. 01:09
 7/8 A kérdező kommentje:
CSAK általában a legjobb barátommal vagyok - aki fiú ugye -, és mindig attól félek, hogy azt hiszik, a pasim. :S
2011. máj. 7. 01:10
 8/8 anonim ***** válasza:
ha sráccal vagy persze, hogy azt hiszik hogy a pasid. amúgy nyáron szinte bárhol.
2011. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!