Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik sok lánnyal játszot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik sok lánnyal játszotok, úgy is, hogy nem akartok tőlük semmit, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha szembekerültök egy lánnyal,aki hidegen viselkedik veletek,vagyis nem veszi be a dolgot,hogyan esne?

Pl. lenézően nézne rátok,vagy ha köszöntök neki,akkor átnézne rajtatok?


Vagy ha egy lány beleesik a csapdátokba,de aztán koppan,és ellenetek fordul,undok lesz?Volt már ilyen?Írjatok légyszi tapasztalatokat,hogy ilyenkor mire gondoltok,mit szoktatok csinálni.


2011. máj. 7. 08:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy velem ilyet egy szuka se tesz meg, ellenben koppantak már páran, mert én szeretek játszani inkább

én pedig megtehetem, mert vagyok olyan csávó ....


na most speciel egy cseppet nem érdekelne, ha átnézne rajtam, de sztem vagyunk így ezzel egy páran :)

2011. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Miért szeretsz játszani,azt még elmondanád?
2011. máj. 7. 09:03
 3/38 anonim ***** válasza:
Igen, vagytok páran ilyen tahó állatok, akik miatt a többi csávót is egy kalap alá vesszük Veletek. Szegények. Nem baj, egyszer te is koppansz majd drága. Akármilyen jó pasi vagy...
2011. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

9.28

De ha tudjátok , hogy nem mindenki ilyen, akkor mégis miért vesztek egy kalap alá minket?

2011. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Azért mert hiába vagy kedves, hiába tűnsz rendes fiúnak, nem lehet tudni mi van mögötte. És a bizalmat azok miatt veszítettük el, akik így szórakoznak velünk. Ha nem lennének a negatív tapasztalatok, akkor fel se merülne bennünk, hogy átverhetnek. Persze mostmár én is okosan állok hozzá és első látásra kiszúrom azt, aki a fenti kategóriába sorolható. Csak az átlag nevében írtam az előbb :)
2011. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
na és mesélj, mi az amit kiszúrsz? milyen ez a "csúnya fajta"? :)
2011. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

egyébként meg, mint írtam, én megtehetem, szóval velem tuti nem fog úgymond koppanás történni

figyelj, a világ menőcsávókra és lúzerekre oszlik, na el kell dönteni, ki melyik, ennyi az egész

2011. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 andoryy ***** válasza:

10:27 Tetszik ez a csőlátás... melyik filmből vetted ? Vagy sikerült egyedül megszerezd e magasztos gondolatok csíráját? Ha az utóbbi eset áll fenn kérlek engedd meg hadd gratuláljak valóban antropo színvonal amit képviselsz. További sok sikert a jövőre nézve.

Üdvözlettel:

2011. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
csak a realitás, most miért kell ezen besértődni?
2011. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Menőcsávó, csak a kérdést nem vetted figyelembe,tudod az volt, hogy mit élvezel rajta?
2011. máj. 7. 10:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!