Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl a levélröl? Ti válaszolnátok rá? Vagx mit kellene változtatni rajta?

Figyelt kérdés

Ime a levél:


Szia


A bemutatkozásod én is irhattam volna. Számomra is ezek a fontosak maximálisan.íNagyon tetszenek a képeid és csinos is vagy. Ahogy olvastam az adatlapod nagyon tetszettél és úgy gondolom hogy sok közös lehet bennünk. Én egy hozzád hasonló lányt keresek,aki kedves és külsöleg is tetszik,bár nekem a belsö fontosabb picit. Rólam néhány szót, én fősulin tanulok vendéglátás szervezést. Szeretek jokat sétálni az erdöben éa közben beszélgetni. Szeretek moziba menni,vagy csak beölni valahova.


Ha Te is megismernél irj vissza nekem:)

Szia


2011. ápr. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A hibákat javítsd ki, amúgy nem rossz.
2011. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat nagyon tetszik:

"Szeretek moziba menni,vagy csak beölni valahova."


Tudat alatti elgépelés. Én is szeretek ölni, mondjuk, az igaz.

2011. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tsz-tag ***** válasza:
a beölős részt hagyd ki xD nem buknak ezek az öldöklésre...jah és kevesebb kamut irj a levélbe...erdőbe sétálni blabla...betonvárosba nincs is erdő...max a tévében ;) mond neki hogy szereted a számitógépeket meg a szájber szexet, mert ahogy elnézem manapság nem divat személyesen ismerkedni...
2011. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!