Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg vagyok átkozva vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagyok átkozva vagy csak szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Nos úgy tűnik én vagyok az a srác aki rosszkor van rossz helyen. De mindez annyiszor előfordult már,hogy talán nem véletlen...nem tudom mit gondoljak. Egy kis történet:


20 éves vagyok,még a kritikusabb lányok szerint is "nem rossz" kinézetű,de úgy összességében én is ezt gondolom magamról. Úgy érzem nincs okom szégyenkezni,persze igy is van egy szórás,hogy melyik lánynak mi az esete,pl.nálam a szőksébarna haj,zöld szem,de hiszek benne,hogy ez nem igazán releváns. Gyerekkorom óta sportolok,igy még a testalkatomba se lehet nagyon belekötni,egyetemre járok stb,szóval vannak céljaim az életben és eddig sikerült is őket megvalósitanom,egyet leszámitva.


Egész életembe egyedül voltam. Jó persze,körülvettek mindig haverok,barátkozni nagyon könnyen tudtam mindig is,de soha nem volt kapcsolatom. Végignéztem amint nálam ezerszer bénább srácok járnak gyönyörű lányokkal én meg csak mindig tátottam számat. Mindig egyedül mentem haza a bulikból stb. Számtalanszor filoztam rajta,vajon mit tudnak amit én nem? Minden kapcsolat alapvetően a hely/idő jó kihasználásán múlna? Vagy belőlem hiányzik valami,ami egy férfiben meg kell,hogy legyen? Fogalmam sincs mi az oka. Pedig mindig őszinte,rendes srác voltam,igyekeztem a lányokkal is jofej lenni. De mindig kiderült a lány foglalt,már épp fűzi valaki,vagy most szakitott és nem akar egy ideig kapcsolatot,én persze visszamenekültem az edzésbe ahogy mindig.


Olyan srácok/vagy akár lányok kommentjeire lennék kiváncsi akik hasonló cipőben járnak mint én.


2009. márc. 9. 23:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

szerintem a mai lányok nagyrészére végtelen céltalanság jellemző, és idegenkedés az igazi élettől hogy bármi céljuk legyen, belenézek az újságokba és odaírják hogy élete értelme hogy tvt néz meg zenét hallgat...nem semmi!

ha egy ollyan férfit látnak aki normális életet él, nem tatják elég érdekesnek, persze tisztelet a kivételeknek mint mindig!

a nők állandóan valamit keresnek a férfiban, hogy fiatal, hogy bakancsot hord, hogy sittes, vagy öreg, ha kényelmes életet akar élni, akkor vagy egy pénzes férfit keres, vagy egy hozzá hasonlót hogy addig se legyen gond a semmittevés és így tovább.....csak jó értelemben megszokott ne legyen :SS

2009. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak egy kis plussz kell nem hiszem hogy nincs egy csaj se akinek ne tetszenél egy kicsit...hidd el 20 évesen nem vagy lemaradva semmiről...most kezdődik csak az élet...mondom én 24 éves öreg róka:)


jah és ugye azt kérted olyan írjon aki hasonló cipőben jár...hát pont egy éve 2008 márciusig nem volt csajom és azóta...hát mit mondjak rózsaszín a világ...asszem evvel mindent elmondtam...remélmte is rátalálsz az igazira

2009. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok és nálad idősebb, de elmondhatom, hogy nekem is volt hasonló gondom (ahogy neked sem, nekem sem volt okom panaszra semmilyen tekintetben). Nagyon sokáig nem találtam olyan pasit, aki megfogott volna, és mivel annyira akartam valakit "találni", talán az volt az oka annak, hogy ritkán jött össze, és akkor sem volt 100%-os. Valahogy kiül az ember fejére, hogy saját magával van baja, bármi, és ez független a külsőtől, a belsőtől, mindentől, közös viszont, hogy riasztja az embereket. Sokszor azt éreztem, hogy vagy túl normális vagyok vagy idióta. Na kiderült a végén (mikor beleszerettem a páromba), hogy csak ki kellett várni, ameddig tényleg olyannal akadok össze, akivel minden stimmel. Szerencse kell semmi más. Nincs semmi gáz Veled sem, legyél türelmes, meg fogod találni azt a lányt, aki értékeli azt, amilyen vagy:))
2009. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

sajnos egy cipőben járunk, azzal a különbséggel, hogy én lány vagyok:)

de minden pasi megrémül, ha megemlítem, hogy igen, egyetemre járok, mellette heti 4 nap diákmelózom, hogy eltartsam magam...mindig jön a duma, hogy túl komoly vagyok,"túl szép, hogy igaz legyen"(ezt egy exem mondta rólam, amikor szakított) és nem tudnak felnőni hozzám...ez duma!csak ezek szerint rémisztő, hogy tudom, mit akarok az élettől, nem taktikázok, és tényleg az van, amit megígérek...sebaj, azt tudom mondani Neked, hogy kitartás, biztos megleled Te is az Igazit, és már csak emlékként gondolsz vissza erre az időszakra:)

2009. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem hozzászólót támogatom.

Nekem mindig is sok csajom volt, egymás után jöttek mentek, 2szer volt csak panaszom ilyen téren életemben.

Volt egyszer régebben, hogy egyszerűen egy csaj sem jött össze nekem, kb úgy mint neked. Egy teljes évig senkim nem volt, haverok már azt hittét meleg lettem, hiszen előtte nem volt nap, hogy ne lett volna mellettem egy lány. Már szenvedtem, nem tudtam mi lehet a baj. Aztán egyszer csak megismerkedtem egy lánnyal. Gyönyörű volt, életemben először szenvedtem azért, hogy Vele legyek. Aztán "sajnos"(azért így irom, mert ha vele nem lett volna vége nem ismerném a mostani barátnőmet) 2 év nagy szerelem után vége lett, de nagyon jó volt Vele. Majd utána újra, csajok csajok hátán, havonta új barátnőm volt kb 4 évig. Ezek után megint következett az ismert hullámvölgy. 2év úgy, hogy semmi nem jött össze. De egy csók sem. Már bevallom majdnem elsírtam magamat, hogy ilyen nincs. Egészen fél évvel ezelőttig volt ez, amikor is összejöttem azzal a lánnyal akiben tényleg megtaláltam az Igazit (nagybetűvel). Soha nem voltam ennyire szerelmes mint most, és soha senkivel nem voltam ilyen jól el, mint Vele. Úgy néz ki a menyasszonyom lesz és nemsokára összeköltözünk :) !


Nem vagyok babonás, sőőőt el is ítélem a horoszkópokat meg hasonlókat, de mintha létezne egy bizonyos "vihar előtti csend", amikor bármit csinálsz semmi nem sikerül, majd hirtelen lecsapódik eléd a Nagy Ő, mint egy ajándék, akkor amikor már magad sem tudod mit tegyél. És tényleg, mintha várni kéne, és szenvedni azért, hogy utána valami jó dolog érjen. Remélem ez Nálad is igaz, sok szerencsét, és ne add fel, de ne is erőltess semmit :) !


23/f

2009. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves fiú vagyok. Egész életemben sikertelen a nőknél... Volt már barátnőm, de semmi komoly. Sikertelen vagyok a nőknél.

Bele is betegedtem ebbe, depressziós voltam. Az pedig még jobban taszította a csajokat és sajnos még óriási baromságokat is csináltam akkor.

Azóta sikerült kigyógyulnom a depresszióból. Van önbizalmam meg minden. Kivéve a csajozásban. Ott továbbra sincs önbizalmam...

"Pedig mindig őszinte,rendes srác voltam" Én is ilyen vagyok, de ez nem mondhatnám, hogy előnyömre válna. Sőt... a csajozás sokkal jobban megy a hanglereknek. Én pedig túl őszinte vagyok...

Egyszer eljön majd a mi időnk is.

2009. márc. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pontosan ugyanezzel a problémával küzdök, 20 évesen nem volt senkim, pedig szintén nem látok magamban akkora hibát ha összehasonlitom magam egy csomó más lánnyal akinek meg sok pasija van... nem segit az sem hogy van egy öcsém akinek meg simán csomó csaja volt már :D nekem mindenki azt tanácsolja, hogy próbáljak nem gondolni erre és élvezni az élet többi részét, és majd ha nem számitok rá akkor megtalál valaki, de ne keressem. Nem tudom higgyek-e ennek, de próbálkozom, mivel jobb ötletem nekem sincs :)
2009. márc. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ne próbáld erőltetni,mert csak kétségbeesettebb leszel, és inkább nyitottabb legyél,közvetlenebb. Majd ha úgy érzed hogy van aki közel áll hozzád, tegyél érte, hogy összejöjjetek.
2009. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Se elátkozva nem vagy, se szerencsétlen nem vagy, ne is gondold ezt magadról, mert ezzel ártasz magadnak, az önbizalmadnak.

Én is ebben a cipőben jártam, és minnél kétségbeesettebben próbáltam párt találni, annál szarabb volt minden. Aztán eszembe jutott amit egy régi kedves ismerősöm mondott, miszerint minnél inkább erőlködök rajta, hogy rám találjon a szerelem, annál inkább távol fog maradni.

SZóval, gondoltam egyet, megráztam magam, és úgy döntöttem, hogy nem küzdök tovább, majd lesz ami lesz. ÉS LETT!

2009. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szolokkal mindenben egyetértek..viszont.

Van egy észrevétel..

Ha idézzek tőled:


"Fogalmam sincs mi az oka. Pedig mindig őszinte,rendes srác voltam,igyekeztem a lányokkal is jofej lenni. De mindig kiderült a lány foglalt,már épp fűzi valaki,vagy most szakitott és nem akar egy ideig kapcsolatot..."


Nos..van egy rossz hírem..a lányok ebben a mai világban egy unalmas luser-nek tartják az őszinte kedves pasikat.(Tisztelet a kivételnek) (és hangsúlyozom köztük engem is annak tartanak!!! )

Én is próbálkoztam ezzel..hogy nagyon őszintén,nyíltan,kedvesen beszélgettem velük..


Nálam se a külső volt a gond..hisz nagyon sok szép lány leállt velem.. és az elején benne is volt..amíg meg nem ismert..és rájött hogy egy végtelenül kedves figyelmes,udvarias.. ámbár halál unalmas pali vagyok..


És szintén jöttek a kifogások..most nincs kedvem talizni.. ecetera ecetera .. és pár hétre rá szinte mind összejött egy nálam rondább..igénytelenebb..de mégis vagányabb belevalóbb tökös csávóval.


A tanulság..amíg vársz az igazira..(és most nem kell lehurrogni mert ez az egyéni véleményem!)


1.NE LEGYÉL VELÜK KEDVES,

2.kicsit kezeld le őket..de érezze hogy fontos számodra..

3.végig te irányíts,és érezze hogy nem ő tartja kézben a kapcsolat sorsát..

4.kell nekik valaki aki megvédi őket..(egy kedves aranyos srác nem éppen ezt a képet festi le)

5.Merj bátran a szemükbe nézni..mosolyogni..határozottan viselkedni..mindezek elegye nagy valószínűséggel sikerre fog vezetni..


Tudom..ehhez változás kellene..nem is kicsi..de csak próbáld ki egyszer..játsz el a gondolattal hogy te vagy valaki..és nem csak egy unalmas szürke egér..


Egy próbát szerintem megér :)


23/f

2009. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!