Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell elmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elmondani egy lánynak ha szerelmes vagyok belé és járni szeretnék vele? 17f

Figyelt kérdés

16 éves a lány.

Holnap talizunk,sétálunk és már nem bírom tovább.

Kell nekem !

Ma is együtt voltunk,megöleltem,megszeretgettem,msn-en is beszéltünk írta,hogy SZERETLEK <3

Ma mikor megöleltem mondtam neki,hogy ezt egész nap el tudnám viselni :)

Nevetett.

Holnap valahogy el akarom nyögni,mert érzem,hogy szeret.

De nem tudom,hogy mit tegyek?

Arra gondoltam,hogy nem mondok semmit csak megfogom a kezét és megölelem,vagy szájrapuszi :/


2011. máj. 7. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Mikor megöleled, harapd meg a fülét gyengén, és mondd hogy szeretnéd, ha minden percet vele tölthetnél, aztán puszild szájon, és mondd neki, hogy kicsilány ÓÓÓÓÓÓ szia heló álljunk össze mint két kicsi legó:DDD
2011. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bolond >.< xDD
2011. máj. 7. 23:59
 3/16 anonim ***** válasza:
:):)
2011. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok beléd és járni szeretnék veled!
2011. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Meg ne harapd a fülét, mert sikitani kezd.:)


Miért esik nehezedre, hogy kimond azt, hogy szereted. De vigyàzz azt nem mindenkinek lehet kimondani.

2011. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
78%
Beszélj vele őszintén, kérdezd meg, hogy ő mit érez, és ő mit szeretne, mert, ha ő nem akar veled komolyabb kapcsolatot, azt úgysem erőszakolhatod ki belőle
2011. máj. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
fogd meg jól a lécedet azt rakd be neki ha szeret téged akkor ezt is szeretni fogja !! ha nem akkor küldd el a ribancot !
2011. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23:58 és 00:37 nagyon komolytalanok vagytok!
2011. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hümi ***** válasza:

Mond el neki, hogy mit érzel iránta.. aztán ha pozitív reagálást kapsz akkor jöjjön a csók vagy szájrapuszi, ölelkezés :DD

..ez így annyira édes, hogy ezeket csinálod/csináltad és nem támadtad rögtön le, hol lehet még ilyen pasikat találni?! :D

2011. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
2241 Sülysáp..... :P
2011. máj. 8. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!