Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kialakítani egy normális kapcsolatot a mai világban féri és nő között?

Figyelt kérdés

Szia mind.

Titeket mennyire zavar ez a felgyorsult világ, ahol az embereknek szinte annyir ideje sincs a másikra, hogy jobban megismerje...inkább marad magának és a munkájának, mert hát fizetni kell a hitelt, stb.

A másik fél (jelen esetben én) pedig ki van éhezve valaki gyengédségére, társaságára, szeretetére. Persze az én életem sem fenékig tejfel, de hiszek abban, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen. Az embernek pedig arra jut ideje, amire szakít. Lehetetlen nem létezik, minden problémára van ésszerű válasz, csak meg kell találni, olykor merni kell komoly döntést is hozni.


2011. ápr. 5. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenhez komoly döntés kell.Ha nincs időd randizgatni akkor meny qrvához az segít.Ha adsz neki kicsivel többet akkor még érzéki is lesz.
2011. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert minden ember kib*szott önző :S
2011. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erről szól a mai világ. Nincs mit tenni... Ha az ember 8-tól 5-ig dolgozik, otthon meg haza sem ért, neki is állhat főzni stb, ha esetleg még sportolni is jár és még vannak barátai is, úgy elég nehéz csajozni/pasizni. Persze ha az emberben van elég kurázsi, akkor bárhol lehet ismerkedni, de ez azért nem túl jellemző.
2011. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség!!! Az öskor ota ( amikor az ösbácsi egy bunkoval fejbeverte az ösnénit és behuzta a barlangjába ), nehéz kialakitani a normális kapcsolatot. Vagy a társadalmi elvárások, vagy vallási parancsok, vagy a háboruk mindig is megnehezitették. Ma csak tözekedni kell rá és összejön.
2011. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol függ kinek mi a fontos.Mi a párommal eltérő munkarendben dolgozunk,az elején pl. ő melözott,mindketten suliba jártunk mellette és más városban laktunk, bár egy városban dolgoztunk, ezért inkább összeköltöztünk 1 hónap után.Szerintem aki akar a másikkal foglalkozni az meg tudja oldani, ettől még lehet dolgozni,mert nem a nap 24 órájában kell együtt lenni, arr ott a hétvége.Szóval aki randizik vagy együtt él akkor is csak napi 2-3 óra marad a másikra.
2011. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"Ha nincs időd randizgatni akkor..." Kedves ezt válaszoló. Nekem pont, hogy arra van időm, amire szeretném, a kiábrándító számomra az, hogy a csajok takaróznak munkahelyi, stb kifogásokkal. Sok az emancip*nci az a baj.
2011. ápr. 5. 10:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Én így 20 évesen úgy látom, hogy a korosztályomnak nem igazán kell komoly kapcsolat, csak buliznak meg dugnak, a kevés "komoly" kapcsolatuk nagy része meg 1-2 hét alatt alakult kis fellángolásos valami. Ennyi idő alatt csak felszínes ismertség alakulhat ki, ami nem elég a megértéshez, bizalomhoz, szerelemhez. A férfi-nő kapcsolatoknak csakis a szex részére koncentrálnak, úgy érzem ma már ciki szerelmesnek lenni, ciki 20 évesen szűznek lenni, ciki "gyengédségre, társaságra, szeretetre" vágyni, ahogyan írtad. Sajnos ilyen lett ez a világ, nem tudom pontosan, hogy média miatt, vagy csak úgy elromlott valami az emberben, de sajnos ez van. Nekem sem kéne más, csak egy kedves, megértő lány, aki nem flörtölésekben meg tombolásban látja a boldogságot, igaz hanem szerelemben, és emellett még tetszik is, de néha úgy érzem, hogy eláshatom magam. Persze remélem, hogy hamarosan találkozom Vele és kiás, csak olyan reménytelennek tűnik néha...

20/F

2011. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az internetes kommunikáció, MSN és a különböző üzenőfalakon történő pár szavas "beszélgetések" miatt nincsenek hozzászokva a személyes kapcsolatok kialakításához, pl: randizáshoz. Elkorcsosultak ilyen téren az emberek.

Sajnálom én is, hogy a klasszikus párkapcsolat már nem nagyon létezik napjainkban.

2011. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

28 vagyok.

Igen, sajnos az internet is közrejátszik ebben, hogy olyanok lettek az emberek, amilyenek.

2011. ápr. 5. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én éppen ki tudom egészíteni a kapcsolatépítést a nettel. Ha éjszaka jut eszembe valami, akkor írok egy e-mail-t. Nem zavarom a lányt és látja, hogy éjjel is rá gondolok.

Ha nappal jut eszembe valami, akkor írok egy SMS-t vagy felhívom.

A vezetékes időben meg kellett volna várnom, míg hazaér...

Ezek a kommunikációs csatornák nem pótolják a személyes találkozásokat, de nagyszerűen kiegészítik.

Ha heti egy randira van időm (és csak egy lánnyal randizok), akkor egy hónap alatt egészen jól megismerhetem.

2011. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!