Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozó helyeken hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozó helyeken hogy lehet kialakítani kapcsolatot, beszélgetést lányokkal?

Figyelt kérdés
Elmúlt hetekben többször is próbálkoztam lányoknál szórakozóhelyeken, hozzáteszem nem sok sikerrel. Így próbálkoztam: Szia. Zavarok? Megkérdeztem h szingli csaj e...utanna az volt a válasz h igen vagy h huzzak el innen mert a baratja kivág a helyről, pedig szerintem nem is volt pasija. Én csinálok valamit rosszul vagy nem megfelelő lányoknál próbálkoztam. Lányok ti hogy kezelitek ha odamenne hozzátok egy fiú ismerkedni? 22 vagyok
2011. szept. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
megmutatod a f_szodat. bár ha 17-nél kisebb, én nem mennék oda a helyedben..
2011. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne így menj oda, mármint ez az első kérdés rendben van, de ezt a szingli dolgot hanyagold. Kérdezd meg kér-e valamit, hol tanul, és mire már kibeszélgettétek magatokat, akkor kérdezd meg, hogy lenne-e kedve újra találkozni veled.

Ha nem vagy szimpatikus, majd lepattint, ha van barátja, akkor pedig ő a hülye, hogy nem szólt és nem te vagy a bűnös, hisz ő nem szólt.

22/N

2011. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul csinálod. Odáig jó, hogy "szia", bár ez nem elengedhetetlen.


A "zavarok?" és a "van barátod?" nagyon rossz, mert tálcán kínálja fel a csajnak, hogy lepattintson, ráadásul azt sugallja, hogy nem vagy elég magabiztos.


A lányok kiismerhetetlenek, de az biztos, hogy a magabiztos (nem ál-magabiztos!) fellépés és a humor a nyerő náluk, főleg egy szórakozóhelyen.


Az ál-magabiztos kategóriába tartozik minden olyan leszólítás, amelyik betanult szöveget tartalmaz, vagy ami még rosszabb, szöveg nélküli nyomulással indít. Ál-magabiztos akkor vagy, ha k.rvára izgulsz, de próbálsz vagánynak tűnni a csaj előtt azzal, hogy valami előre kigondolt, viccesnek szánt, de valójában gáz szöveget előadsz, vagy ha kérdés nélkül odamész táncolni hozzá és elkezded tapizni. Ha lemész a Morrison'sba bőven látsz ilyen faszikat.


A valódi, vonzó magabiztossághoz több tényezőre szükség van. Először is fontos, hogy olyan társasággal menj szórakozni, akik között jól érzed magad, elemedben vagy. Érdemes ráhangolódni a későbbi bulira: néhány sör (nekem 3-4 sör és 2-3 rövid az ideális), beszélgetés, nevetés.


Az idegen lányokhoz, mint írtam, semmiképp sem szabad úgy odamenni, hogy megkérdezed zavarsz-e és van-e barátja. Ha van barátja, akkor a magyar lányok többsége bármit mondasz, úgy is rögtön elküld (ami egy kicsit szánalmas szerintem, igaz a magyar fiúk gáz ismerkedési szokásaiból kiindulva végső soron érthető).*


Először mindig a szemkontaktust kell keresni. Ha ez megvan, akkor nyert ügyed van, kivéve, ha nagyon gáz a dumád. Ha nincs szemkontaktus, akkor is nyert ügyed van, ha jó a dumád.


Úgy kell odamenni a lányhoz, mintha csak jópofázni, dumálni akarnál vele. Ha elég jó a kedved (részben a jó társaságnak, részben a piának köszönhetően), akkor meglátod, hogy az első két-három mondat után a beszélgetés magától fog alakulni, sokat fogtok nevetni. Ha a lány nem válaszol érdemben semmire, csak igennel vagy nemmel, akkor vagy Németországban vagy, vagy csak kifogtál egy balf.szt (igen, a lányok között is vannak ilyenek). Ekkor érdemes új nő után nézni, mert a balf.szokkal nem lehet mit kezdeni.


Érdemes magadnak kitapasztalnod, hogy mi az a köszönési forma, amelyik számodra a legcélravezetőbb. (De ismétlem: a "zavarok?"/"van barátod?" nagyon rossz!) Ez lehet pl.

-Szia, meg akarlak ismerni. Hogy hívnak?

-Jól látom, hogy engem nézel?

-*hangos zene közben* -Hallod amit mondok? / Igen / Ismerkedjünk meg. Mi a neved? / Elvira. / Erika? Szép név!

-Ismerjük egymást?

-Van cigid? / Van *veszi elő* / Nem dohányzom, csak meg akartalak szólítani.

-*bámulod, összesúg a barátnőjével* -Szerintetek pszichopata vagyok, ugye? / Igen / Pedig nem. Mi a neved?


Persze a "hogy hívnak?" után te is mutatkozz be. Ezután beszélgess vele hétköznapi dolgokról, pl. hogy honnan valósi, mit tanul, miért jár le olyan gáz helyre mint a Morrison's, akármi. Ne direkt kérdezz rá a dolgokra, hanem csempéssz humort a kérdéseidbe és próbálj intelligens következtetőseket levonni abból, amit már elmondott neked. (Pl. ne úgy tedd fel a honnan vagy? kérdést, hogy "te honnan vagy?", mert akkor hülyének néz, mivel a kis Magyarországon ilyet nem szokás ilyet kérdezni [Én egyszer megtettem, és a válasz az volt, hogy "Ez meg milyen kérdés??"], hanem mondd neki azt, hogy "Kitalálom a beszédedből, hogy honnan származol!". Erre persze nézni fog, pláne, ha budapesti. De te nyugodtan vágd rá, hogy Debrecenből. Ha mielőtt rávághatnád, elmondja, hogy budapesti, akkor mondd, hogy nem a földrajzi származási helyére gondoltál, hanem a társadalmi osztályra. Szóval a lényeg a végtelen f.szkodás, de csak intelligensen. Legyenek értelmes hozzászólásaid. Demonstráld, hogy emlékszel arra, amit korábban mondott, tehát figyeltél rá. Magadról is mesélj, de ne túl sokat, inkább csak ha kérdez, vagy ha van valami vicces témába vágó sztorid. Annyit árulj el magadról, hogy érdekesnek tűnj. A legjobb ha találtok valami közös pontot, pl. mindketten Franciaországban tanultok, karatéztok vagy önkénteskedtetek a Vöröskeresztnél. Ha van ilyen, akkor erre ki lehet egy kicsit hegyezni a beszélgetést.


Korábban előfordult, de manapság már nem szoktam ilyen helyzetben meghívni a lányt piára. Ha ő akarja meghívatni magát, akkor semmiképpen se vegyél neki semmit, hanem rázd le, majd amikor már megvette (magának!) az italát, menj vissza hozzá, és kérdezd meg, hogy ízlik-e neki. A lányok a gonosz fiúkat szeretik. De ez nem axiomatikus szabály, azzal nem rontod el, ha meghívod egy italra, de erre csak akkor kerüljön sor, ha már beszélgettetek, nevettetek együtt. (Persze ha később normális randira kerül a sor, te fizetsz.)


{Ha tudtok beszélgetni és együtt nevetni a buliban, akkor 1-2 óra puhítás után már simán smárolni fog veled a csaj. Fogd meg a kezét, vidd egy kicsit arrébb, nevessetek valamin, táncoljatok, nézz a szemébe majd csókold meg, oszt jónapot.}


De szerintem nem kell rögtön ajtóstul rontani a házba, először próbálj csak odáig jutni, hogy jól érzi magát veled a csaj, tehát a kapcsos zárójelben lévő részt legközelebb még ne próbáld megvalósítani. Helyette köszönj el a csajtól, mondván mentek a haverjaiddal, de megadhatná a számát.


Innentől már más stratégiát kell folytatni, szólj ha eljutottál idáig :)


Sok sikert!



*Elismerem, én sem itthon tanultam a buliban történő ismerkedést. Hosszú ideje külföldön élek, sok külföldi barátom van, és volt alkalmam megfigyelni, jobb helyeken hogyan ismerkednek az emberek. Én pedig leutánoztam legjobb spanyol barátaimat :)

2011. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!