Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fog kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog kezdeményezni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy srác, akivel egy ideje már szemezünk, néha rám is mosolyog. Ma úgy döntöttem, hogy adok neki valami egyértelmű jelet, nehogy ez tartsa vissza: mikor találkoztunk és ránéztem, épp engem nézett, én pedig rámosolyogtam egy amolyan kicsit "sunyibb" mosollyal, aztán pedig elfordítottam a tekintetem, de tovább mosolyogtam magam elé. Vajon ebből már tuti leesik neki, hogy léphet, ha akar?

Ja, a srác 24 éves.


2011. máj. 10. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A pasik nem értenek az ilyen jelekből. Ha esély akarsz neki, adj neki egy puszit vagy valami egyértelműbbet.
2011. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De ha nagyon szeretnél összejönni vele, akkor minimum köszönj neki nagyokat, kérdezd meg hogy van. Komolyabban kéne flörtölni.
2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a mai fiúk tényleg nem értik ezeket, nem szoktak hozzá a szemérmességhez, meg a jelekhez. általában akkor kapcsolnak, amikor a lány jó helyre dörzsöli a fenekét.


másrészt ha neked tetszik valaki, neked kell tenni érte, mert ez a "pasi dolga" elég kényelmes felfogás, főleg ha nem is tetszel neki.


szerintem ez nem egyértelmű. bárkire rá lehet mosolyogni. ha azt mondod neki, hogy tetszel nekem, az már elég egyértelmű. csak lehet hogy nem lesz rólad jó véleménye.

sok együtt töltött idő. ha ez nincs meg, akkor nem is tud kit megszeretni benned, meg nagy eséllyel egy téves fellángolás lesz, és 2 hónap után jön a következő.

2011. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elég furcsa lenne, ha odamennék hozzá azzal, hogy tetszel nekem, mivel amúgy még sosem beszéltünk...
2011. máj. 10. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Próbálj valami módon közelebb kerülni hozzá, hogy tudj vele esetleg beszélni. Mi fiúk nem vagyunk gondolatolvasók akármennyire is szeretnétek is ti lányok. Minden gesztus esetenként, lányonként mást jelenthet, és mi egy félreértett gesztus miatt nem akarunk eltaknyolni önérzetünkben. Ez van sajnos. Ha már megismertünk valamennyire egy lányt, akkor már jobban felfigyelünk egy-egy jelzésre, de ehhez elengedhetetlen, hogy ne vadidegen legyen az illető.


Gondolkozz azon, hogyan tudnál valamilyen formában kicsit közelebb kerülni hozzá, letámadni nem szabad azért:).

2011. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17:57 vagyok


akkor beszélgess vele, hátha kiábrándulsz belőle, mikor megszólal

ha meg csak a teste érdekel, a fiúk nagy része biztos vevő a kalandra


szerintem ha komoly kapcsolatot szeretnél, addig ne pazarolj rá(és senkire se) érzéseket, amíg nem is ismered. jobb esetben az igazi kötődés a belső miatt alakul ki. ráadásul aki külsőre nagyon jónak tűnik, az szerintem általában rejteget negatív meglepetéseket annak ellenére is, hogy nincs tökéletes.

2011. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem azt hitte hogy lent van a slicce vagy ilyesmi és ettől valszeg jó sz_rul is érezte magát :s
2011. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 11:08! Nem tudom, miért akarod, hogy a belsője elriasszon engem. Én egy szóval nem írtam, hogy szerelmes lennék belé, nem "pazarlok" rá érzéseket. Egész egyszerűen megtetszett, ez miért ekkora bűn? Vagy te kimondottan csak azokkal szoktál ismerkedni, akiket az első pillanattól kezdve rondának találsz?
2011. máj. 11. 15:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán tényleg nagyon egyértelmű jel.
2011. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se fog ebből egyértelműen lejönni neki. Köszönj rá, sokat mosolyogj rá, esetleg próbálj meg valahogy beszélő viszonyba kerülni vele. Azért a puszi az sok így ismeretlenül. :D 21/L
2011. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!