Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még sosem randiztam igazán....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem randiztam igazán. Mi a teendő? (20f)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel pár hónapja összeismerkedtem neten és msnen sokat beszélgettünk azóta. Felmerült az ötlet, hogy találkozhatnánk valamikor.


Amúgy tetszik meg aranyos meg minden, csak ez nekem még szokatlan. Nem sok dolgom volt nővel és a mindennapi életben sem érintkezek velük. Elég fiús suliba járok és általában csak a buszon látok lányokat.


Egyáltalán ez randinak minősül? Mit kellene tennem? Milyen ez az egész randi dolog? Jó lenne, ha valaki felvilágosítana.


Amúgy tudom, hogy túl félénk és tapasztalatlan vagyok és gyerekes meg ilyesmik és azt is tom, hogy a lányok ezt nem szeretik, mert nekik határozott pasi kell, aki tudja mit akar és vezeti őket. Na ezt én nem tudom megcsinálni. Egyszerűen nem tudom honnan kéne tudjam ezeket.


Télleg eléggé izgulok. Már olyanra is gondoltam, hogy mi lenne, ha megmondanám neki, hogy bocs, túl gyáva vagyok, hogy találkozzunk.


Minél több és részletesebb utasításokra lenne szükségem. Tom hogy hülyeség, de tulajdonképpen egy használati utasítás szerű dolog kéne. Folyamatábra, dokumentáció, katalógus, bármi.


Nem bírom, amikor azt mondják, hogy hát majd csak kialakul, meg csak menjél oda, add önmagad stb.

Most egy kommandósnak is azt mondják, ha bevetésen van, hogy menj be abba az épületbe, ott majd lehet lőnni fognak rád páran, stb? Lehet, hogy már a kommandós tudja a dolgát és elég is lenne neki ennyi infó, de előtte kiképezték.


2011. máj. 11. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szokjál le a WOW-ról
2011. máj. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dark Prophet ***** válasza:
0%
Te joooooo isten....20 evesen fogsz neki csajozni?...
2011. máj. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne mondd le, gondolj bele, legközelebb még nehezebb lesz, mert benned lesz a félsz, hogy a múltkor sem ment.

Ha sokat beszélgettetek, és jól megértitek egymást, akkor nem lesz gond. És tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de a spontaneitás a legjobb. Ha nagyon zavar a dolog, akkor beszéld meg vele előre, részletesen, hogy mit szeretnétek csinálni. Nem baj, ha látszik rajtad, hogy ideges vagy, szerintem. En lány vagyok, és szerintem aranyos, ha a pasi zavarban van. A lényeg, hogy ne játssz el egy szerepet, ami nem te vagy. Jó szórakozást :)

2011. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem wowozok és ha van időm akkor inkább mozgok helyette.

20 évesen csajozni? Túl korai vagy mi van?

2011. máj. 11. 12:27
 5/14 A kérdező kommentje:

Én ezt most komolyan nem értem. Ha valakinek gondja van a fizikával, mert nem ért valamit, akkor mondjam azt neki, hogy majd rájössz, csináld ahogy érzed.


Azt mondjátok, hogy ezeknek a dolgoknak érzésből kell jönnie. Vannak azok a pasik, akik 3-4 évesen hozzászoktak a lányokhoz és valahogy elsajátították, hogy kell bejutni a bugyijukba és jó pasiknak tartjátok őket, mert azt hiszitek, hogy önmagukat adják és érzésből csinálják.


Viszont, ha nem értetek valami fizika vagy matek példát, akkor szidjátok a tanárt, hogy egy fsz, mindenki hülye, az összes fizikusnak a qrva anyját és tulajdonképpen nem is érdekel már a probléma. Közben a megoldás triviális, amire már akár 500 évvel ezelőtt rájöhettek. Igen, én is sokszor elcsodálkozom azon, ha valaki 20 évesen még nem érti az alapvető összefüggéseket, nem tud egy átlagos középiskolai példát megoldani és tanárhoz kell járjon, aki a fejébe tölti azt, amit már 14-15 évesen is elsajátíthatott volna, ha megpróbálja.


Mért hiszitek azt, hogy a randizás más?

2011. máj. 11. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért más mert a randizásban, meg általában a kapcsolatokban nincsenek törvényszerűségek. Rossz példa a matek, mert ha a fejem tetejére állok 1+1 akkor is 2. Viszont az, hogy mi jön be az adott lánynak nem lehet előre tudni, mindegyikük más és más, hiszen külön egyéniségek.

Tuti tippeket nem lehet adni maximum tanácsokat. Hülye közhely, de add magadat. Te legyél neki szimpatikus, ne egy felvett szerep. Legyél figyelmes, udvarias, még ha amúgy nem vagy az akkor is próbálj meg kommunikatív lenni. Figyelj rá, legyél érdeklődő. Ha magadról beszélsz ne ess túlzásokba, ne mesélj el rögtön mindent magadról, mert akkor hamar kifogysz a témákból és jön az a bizonyos kínos csend. A magabiztosság is fontos, ha olvasod az itteni kérdéseket, válaszokat ez mindig szerepel.

De ahogy, mondtam, nincs biztos recept, próbálkozni kell és nem túlizgulni az egészet. Próbálj lazán hozzáállni az ismerkedéshez.

21F

2011. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

08:28 vagyok

Igazán jó érzés látni, hogy az ember megpróbál segíteni, és ilyen kedves reakciót lehet vele elérni :) Jól esett a kedves válaszod, nagyon szívesen máskor is...

Amúgy a példád tényleg nem találó, a matekot, fizikát érteni kell, a kapcsolatokat nem, ott minden változó és megfoghatatlan. Nincs szabály, minden ember más, mindenkinek más jön be.

Az utolsóval teljesen egyet értek, kiegészíteni nem tudom, csak szerettem volna reagálni a kedvességedre :)

2011. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A te válaszod is hasznos volt am, csak kevés, de több, mint a semmi. Valami részletesebb dologra számítottam, de ahogy látom, olyat már senkitől sem fogok kapni.


Mindenkit aki jófej volt és segíteni akart felpontozok.

2011. máj. 11. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen netes ismerkedés kapcsán, ha már fél éve beszéltek, hatalmas előnyöd van a lánynál. Ne úgy állj hozzá hogy nem láttam még soha, meg nem randiztam még soha. Nem kelll ezen a dolgon görcsölni. Tulajdonképpen amikor beszéltek nap mint nap a gép előtt, azok sem véletlenül történnek. Nem véletlenül keresi a társaságod és Te sem az övét. Ebben a helyzetben nem az van hogy két teljesen idegen ember találkozik és tényleg megvan a kínos csend esélye. Itt már alapból lesz egy csomó közös témátok, lesz miről beszélgetni ugyanúgy mintha a gép előtt ülnétek csak éppen most egymással szemben fogtok :D Ne nyűgként fogd fel, hanem pont hogy örülj a személyes találkozásnak. Ha őszintén belegondolsz eddig is Vele beszélgettél, de ugye a monitort nem tudod megölelni... :D

Végülis én sem írtam semmi konkrétat, mert recept nincs. Ugyanazt add neki, amit eddig nyújtottál gépen keresztül. Ha MSN-en dumagép vagy és élőben meg sem szólalsz, az nyilván negatív benyomást fog kelteni. Arra koncentrálj hogy ugyanolyan közvetlen legyél vele, ahogyan már a neten megszoktátok. És a lényeg hogy nyugodj meg, mert nyilván szimpatikus vagy neki. Tényleg az alapvető dolgokat tartsd be úgy mint udvariasság, kedvesség, de igazából ezeket le sem kell írni, mert a normális emberek alapvetően ilyenek :D


Mégegyszer mondom csak nyugodtan, az nembaj ha izgulsz az első fél órában, Ő is izgulni fog :D Arra törekedj hogy minél előbb oldottabb legyen a hangolat, hozd elő a nyilván létező közös poénokat, kötekedj vele egy kicsit, éreztesd hogy Ő a nő. Az sem baj ha indításnak megjegyzed hűűű hát szebb vagy mint a képeken! :D Próbáld felvenni az MSN ritmusát és nem lesz baj...


Sok sikert kívánok Neked!

Szurkolok hogy jól sikerüljön a nagy alkalom


Üdv

26 F

2011. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 asdface ***** válasza:

én azt mondom hogy kár azon görcsölnöd hogy mit kell csinálnod, mert ha sikerül is amit elterveztél (de nem fog egy randit nem lehet tervezni), akkor majd folyamatosan tervezned kéne ahelyett hogy a szíved után mennél és az hosszú távon nem túl jó.

23/f

2011. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!