Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még sosem randiztam igazán....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem randiztam igazán. Mi a teendő? (20f)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akivel pár hónapja összeismerkedtem neten és msnen sokat beszélgettünk azóta. Felmerült az ötlet, hogy találkozhatnánk valamikor.


Amúgy tetszik meg aranyos meg minden, csak ez nekem még szokatlan. Nem sok dolgom volt nővel és a mindennapi életben sem érintkezek velük. Elég fiús suliba járok és általában csak a buszon látok lányokat.


Egyáltalán ez randinak minősül? Mit kellene tennem? Milyen ez az egész randi dolog? Jó lenne, ha valaki felvilágosítana.


Amúgy tudom, hogy túl félénk és tapasztalatlan vagyok és gyerekes meg ilyesmik és azt is tom, hogy a lányok ezt nem szeretik, mert nekik határozott pasi kell, aki tudja mit akar és vezeti őket. Na ezt én nem tudom megcsinálni. Egyszerűen nem tudom honnan kéne tudjam ezeket.


Télleg eléggé izgulok. Már olyanra is gondoltam, hogy mi lenne, ha megmondanám neki, hogy bocs, túl gyáva vagyok, hogy találkozzunk.


Minél több és részletesebb utasításokra lenne szükségem. Tom hogy hülyeség, de tulajdonképpen egy használati utasítás szerű dolog kéne. Folyamatábra, dokumentáció, katalógus, bármi.


Nem bírom, amikor azt mondják, hogy hát majd csak kialakul, meg csak menjél oda, add önmagad stb.

Most egy kommandósnak is azt mondják, ha bevetésen van, hogy menj be abba az épületbe, ott majd lehet lőnni fognak rád páran, stb? Lehet, hogy már a kommandós tudja a dolgát és elég is lenne neki ennyi infó, de előtte kiképezték.


2011. máj. 11. 00:51
1 2
 11/14 Pinocchio ***** válasza:
Ja és még valami:ne foglalkozz az ilyen szellemi rövidnadrágokal mint ez a dark prophet csak felidegesíted magad vele és ekkor máris elérték a céljukat.
2011. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 modian ***** válasza:

Remélhetőleg én is most fogok valamikor találkozin egy neten megismert lánnyal. Kicsit parázok miatta, de majd lesz valami, eddig egész jól kijöttünk egymással, csak nem lehet gond. Ha meg igen, akkor nem ő volt az igazi és keresek mást. Még CSAK 21 vagyok, szóval nem vagyok elkésve.


A kérdésedet elolvasva egyből az jutott eszembe, hogy igaz, hogy a kommandóst kiképezték, téged meg nem, de te férfinak születtél. 20 éves vagy, szedd már össze magad!!!

Nem vagy elkésve és nagy érték a rendes lányok szemében, hogy nem álltál le akárkivel, de ha sajnáltatod magad, azzal nem sokra mész.


Erre nincs algoritmus vagy képlet, biztos vannak olyanok, akik kitapasztaltak valamit és azt mondják, hogy az tuti módszer a csajozásra, de azt nem mondják, hogy milyen lányokon használ.


Ha csak a bugyijukba akarsz bejutni, akkor tanulj be pár ilyen trükköt(amiben és nem tudok segíteni) és menj el egy diszkóba és szerzel pár ribancot és örülhetsz, de ha egy rendes lányt akarsz, akkor nem így kéne már hozzá kezdeni se.

Nem volt hülye, aki azt írta, hogy légy önmagad, ha most nem hiszel nekünk, akkor majd rájössz magadtól a saját csalódásaid árán. Engem a menyasszonyom hagyott el.


Hogy ne térjünk el a tárgytól, válaszolok a kérdésedre a legjobb tudásom szerint:


Ha mindketten szeretnétek találkozni egymással, akkor megbeszélitek, hogy hol és mikor találkoztok.

Az idő tőletek függ, a hely pedig olyan legyen, ahol kettesben lehettek, bizonyos mértékben, de cselekvés legyen. Séta a parkban erre kiváló, mert közben beszélgethettek és mégsincs 50 ember a közvetlen közeletekben, mint egy diszkóban, de ha nem szeretitek, akkor be lehet ülni egy fagyizó teraszára, vagy hambizni egyet, tudom is én. Ez tőletek függ.


Ha eljön a találkozás ideje, te lehetőleg nem késel, odamentek egymáshoz és kezdődik a beszéd. Ezt mindenki máshogy csinálja. Van, aki újrabemutatkozik, hogy "xy vagyok, örülök, hogy személyesen is megismerhettelek", van, aki ezt már letudta magában és javasolja, hogy induljanak. "Megyünk??" vagy "Akár mehetnénk is." Én a kettő között vagyok valahol, hoyg te hogy indítasz az tőled függ.

A továbbiak meg csak kettőtökön múlnak, például megbeszéltétek, hogy hambizás lesz, de most inkább jobban esne egy fagyi, akkor megbeszélitek, hogy mi legyen.


Én a városomat mutatom meg neki, mert rég volt itt osztálykiránduláson és megkeressük a fagyizót, ahol fagyizott. Mindeközben látunk dolgokat, amikről feljönnek a témák. Például kocsikat, akkor lehetne beszélni, hogy neki milyenek jönnek be, bár ez elég abszurd példa volt :D

Vagy babakocsit és akkor, hogy "de édes" és megkérdezed, hogy neki mik a tervei a caláddal kapcsolatban.

Vagy ha valami kivált belőled egy érzést, akkor azt megoszthatod vele. Például a strand csúszdáit meglátva ha hiányozna egy kis csobbanás, akkorm mondod neki, hogy ezt érzed és hogy neki is ez jut-e eszébe a csúszdákról...

Ez tényleg jön magától, hidd el.


Az elválás pedig attól függ, hogy hogy ment a találka, lehet, hogy csak elköszönönés és vége(ez a rosszabbik eset), lehet kézfogósdis vége, esetleg puszis is. Ez a csajon múlik.

Én már jóéjt puszikat is kaptam neten keresztül és azt mondta, hogy ha ott lennék, akkor is adna. Kicsit gyerekesnek tűnik, de ez szerintem egy fontos lépcsőfok volt. Még csak aztán komolyodnak majd a dolgok igazán.


És ne görcsöljj már ezen annyira, légy nyugodt, magabiztos, de azért fejezd ki valahogy, hogy érdekel téged és nem untat.

Az elején ő is parázik hidd el, majd szépen megnyugszotok és gördülékenyebb lesz.

Én az a fajta vagyok, aki őszinte és ez segít is néha. Például, mikor találkoznánk és az elején kínos csend lenne, akkor mondanám, hogy mit érzek, hogy lámpaláz van és ne haragudjon már. A csaj meg majd reagál rá valami aranyosat. Aki már itt bunkón beszólna, azzal már eleve ki se kezdek.


Hát hosszúra nyúlt, bocsi ezért, de remélem, hogy használod is és nem azon görcsölsz tovább, hogy másokat hogyan tudnál leutánozni.


Sok sikert! :D

2011. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez meg nem minosul randinak. A fussunk ossze valamikor az meg elegge barati toltetu, az a randi ha egyertelmuen tobbrol van szo mint baratsag.

Ne eld bele magad egyelore, es kezeld ugy mintha egy atlag ismerossel mennetek el beszelgetni kicsit. Ugyanazt kell mondani mint msnen, csak nem irni fogsz hanem beszelni.

Nehez, persze, de ne azt mutasd fele hogy neked ez egy hudenagy dolog hogy talalkozol egy lannyal... akkor megijed, es elmenekul.

Nekem pl 25 evesen lett eloszor baratnom, szoval egyelore sokkal jobban allsz mint en (addig mindenki visszautasitott, aztan egyszer egy netes ismeretsegbol lett talalkozas, aminek raadasul folytatasa is volt).


Ha a lany megerzi hogy neked ez valami nagyon komoly dolog hogy hajlando elmenni veled, akkor o is komolynak fogja erzekelni azt, ha elmegy veled. Stimm? Ugy fogja erezni hogy ezzel komoly gesztust tesz, akkorat, amekkorat egyelore meg nem akarna.


Nem vetted meg eszre hogy ha a gyerek elesik, bogni kezd, akkor a szulo reakciojatol fugg hogy mennyire sir? Ha az az elso reakcio hogy fiam mit sirsz, egy karcolas az egesz, akkor megnyugszik, ha azt latja hogy a szulo megijed akkor sokkal inkabb kezd el sirni. Noha vele tortent, a masik reakcioja alapjan meri le a sulyossagat.


Hasonlo a helyzet akkor is mikor randira hivsz egy not. Neki volt mar jopar randevuja, van amibol lett vmi van amibol nem, neki ez nem nagy dolog, de ha te azt mutatod hogy az, akkor neki is az lesz, ugy erzi hogy ha elfogadja a meghivast azzal mar elkotelezi magat tulsagosan.


Roviden: vedd a dolgot felvallrol, akkor is ha agyonizgulod magad, neki azt kell latnia hogy teljesen normalis atlagos dolog az hogy felkelted egy no erdeklodeset.

2011. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Döntsd el hogy 40 évesen majd szeretnél-e guminő mellett felébredni? Ugye hogy nem:D Akkor előtte vágj be 1-2 sört, hogy oldjad az idegességet, majd találkozzatok és jöjjetek össze. :)
2011. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!