Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Találkoznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Találkoznátok egy olyan lánnyal aki nem is jön be nektek igazán? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Csak nem akarjátok azzal megsérteni,hogy nemet mondtok neki?
2011. okt. 19. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alpból igen,de ez sok mindentől függ.
2011. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha, nem a barátom a csaj, és nem tudnám hogy miért akar találkozni , akkor bíztos leráznám valahogy, megkímélém magamat egy kellemetlen órától, őt meg a felesleges időpocsékolástól
2011. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,hogy a csaj nem a haverotok. De a véletlen kapcán ismerkedtetek meg annak idején..
2011. okt. 19. 16:48
 4/14 A kérdező kommentje:
És ti kezdeményeztetek!
2011. okt. 19. 16:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnék találkozni vkivel, nem kezdeményezném :D
2011. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És van már köztetek valami?? Csók, esetleg jártok?
2011. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából milyen ideje történt, hogy kezdeményezett nálad? Szoktatok gyakran találkozni?
2011. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondd már el a konkrét storyt ha már így belekezdtél
2011. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja,hogy ő szólított le(kedvesen)és kaptam tőle egy karkötőt,amit azóta is hordok hiába műanyag:D Aztán párszor elmentem előtte,majd elhívtam sétálni. Hát terveztük a a találkozást,de hol én nem tudtam elmenni,mert megbetegedtem,kórházba kellet mennem,vagy ő nem ért pont akkor rá. Aztán akad egy kis problémája,utána nekem is. Aztán 2-3hétig hanyagoltuk a találkozás témát mindketten. Aztán most rákérdeztem.. Elvileg akar találkozni.De azért fura. Kedves meg minden,de nem tudom,hogy tényleg szívesen összefutna velem,vagy csak azért mert nem akar megsérteni..
2011. okt. 19. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:
És akkor te most fiú vagy vagy lány??
2011. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!