Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizzak egy arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzak egy arab sráccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban kérek mindenkit, hogy ne hülyeségeket irkáljon, köszi :) 20 éves vagyok és nagyon bejönnek az arabok, bőrük színe miatt, az udvariasságuk miatt és van bennük valami vonzó, amit nem lehet leírni. Volt már arab sráccal randim, de csak első és utolsó. Lehet hogy túl könnyen adtam a kézfogást. Egy kicsit rejtélyes is volt, ami nem nagyon tetszett, de ezenkívül odavoltam a figyelmességéért amit magyar srácoknál még nem tapasztaltam. Ötleteket szeretnék kérni, hogy ha buliban megtetszik egy arab srác, hogy adjam a tudtára és ha a randi elkezdődik, hogy engedjek neki meg mennyi idő után mit lehet megengedni nekik? Teljesen mások , mint a magyar srácok, akikből (sokból) hiányzik az udvariasság sajnos. Többféle arab él Budapesten és azt szeretném tudni, hogy milyenekkel lehet kapcsolatot kezdeményezni? Azért tevékért sem szeretném lecseréltetni magam :D Olvastam hogy az egyetemisták többnyire megbízhatóak. Értékelik a művelt lányokat meg azt ha konyítunk egy kicsit az arab kultúrához?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)))


2011. máj. 11. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Az egy hulyeseg hogy az arabok leneznek a noket. Mas a tarsadalmuk, mas a szerep, hozzaallas... de nagyon tisztelik es vedik is az asszonyaikat. Ha ugy tetszik, kevesebb beleszolas, de joval tobb torodes es vedelem.

Ha a srac itt tanul, valoszinu tobbe kevesbe tisztaban van az itteni viszonyokkal. Viselkedj ugy vele mint egy magyar sraccal viselkednel. Amugyis, legalabb mindjart az elejen van tema, errol akar beszelhettek is, hogy tekint o a nokre stb.. mindenkepp erdekes lesz

2011. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Az összes arab buz*i!!!


Külföldön alakoskodnak,

otthon meg bezárnak majd egy oduba, a többi csaja közé!!


Te hü*lye lány!!

2011. máj. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Niky emo girl ***** válasza:
90%
nyáron 2bnőmmel beszéltünk pár arabbal... 1ik mindenáron hazaakart vinni magával meg h ő elvisz olaszországba mert magyarország előtt ottvolt és h az milyen szép.. kedves volt de ezmár enyhe tulzás.. kicsit később kiderült h füvet árulnak, lopnak, meg csak szexre mennek szal ennyit az arabokrol :/
2011. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
3 arab erőszakolta meg a mostohatesómat, sztem került el őket, más kultúra, más nézet, a nőkhöz való viszonyuk is más.
2011. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
43%
Kiabáld neki hogy Allah ahbar, vigyél magaddal 1 időzitős bombát, tuti elsőre bejössz neki:)
2011. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Csempéssz Glycerint a kávéjába vagy a teájába és adjál neki :D


Vagy dugj 1 dinamitot a táskájába egy "Szeretlek" kitűzövel XD

2011. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha Európában élnek át veszik a mi szokásainkat. Én most ismerkedtem meg egy Tunéziai férfival valóban nagyon kedves. És Tunéziában nem megengedett a több nejűség. De szerintem se válasz olyat aki olyan országból jött ahol több felesége is lehet a férfiaknak az olyanokkal légy óvatos.
2011. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Gratula: a tunéziai pasidhoz!


A tunéziai menekülő pasik miatt állítják vissza mindenhol a határellenőrzést Európában!!!!

2011. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen felcseszi az agyamat hogy ilyen sok fasiszta beszólást ír a sok neonáci majom.-.-

Úgy őszintén,mit szidjátok az arabokat?Magyar embereknek NEM lenne bátorságuk életük árán is megvédeni a családjukat.Nem,inkább nem csinál semmit,hanem jól berúg a kocsmában a haveri körben.Arab országokban nem lenne merszetek így beszélni,mert első sarkon összevernének.

Az arabok olyanok,hogy ha rendes vagy velük,ők is azok veled.

Sok tapló náci majom.

2011. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!