Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
van egy 20 éves fiú ismerősöm aki elhívott valahova beszélgetni.(nem tudom hogy elmenjek-e nem szeretném ha azt hinné hogy tetszik nekem :S) tudom hogy tetszem neki viszont nekem ő nem. maximum barátságot szeretnék tőle semmi többet. Ezt hogy mondjam el neki? Elmenjek egyáltalán? 14/L
2011. máj. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintének kell lenned. Mond neki, hogy ha randira gondolt akkor nemet kell hogy mondjál, de egy baráti beszélgetésben benne vagy.
2011. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele, ismerd meg jobban. És ha még ezután is így gondolod, akkor közöld vele, hogy te még nem szeretnél kapcsolatot.
2011. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legkevésbé bántó az őszinteség. Mond meg neki, amit nekünk is írtál.
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, őszinteség. Legyen tisztában, hogy mire számíthat.
2011. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy a barátaidat/pasidat is viheted-e.
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudja hogy nincs pasim :S deaz egyik közös ismerősünkkel jártam október körül de ő ezt nem tudja.. Azt mondhatom neki hogy nem állok készen egy új kapcsolatra?
2011. máj. 11. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én nyolcadikos voltam ,amikor egy 21 éves pasi elhívott.persze,hogy nem mentem el vele sehova!még ha bejött volna ,akkor se.egy 20 éves férfi ne egy tinilánnyal akarjon randizni.sztem ez ciki.

én egyszerűen lekoptattam.nem beszéltem vele semmi.és felfogta.ennyi :)))

2011. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!