Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha 15 vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 vagyok és nincs barátom és nem is csókolóztam soha?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint ráérek még,de az osztályomból már mindenkinek van..

Annyira rossz mivel nincs azt gondolják rólam béna vagyok:(

Sok fiu akart már velem járni de abból az idióta fajtából a komolyak a helyesebbek és csak velük:((

Tudom h gáz ti h gondoljátok??


2011. máj. 14. 10:24
1 2
 11/15 Funktasztikus ***** válasza:
nem:)
2011. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, bàr az ismeroseim kozt és a suliba még inkàbb cak a kissebségnek van baràtnoje.
2011. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 C$aK EgY LaNy ***** válasza:

szerintem nem gaz :|

nekem sincs pasim es soha eletemben nem smaroltam [na jo csaki faval mikor kepet csinaltam xD]

de nekem aze nincs mert meg nem talaltam olyant aki nekem bejon [jol nezzen ki rendes legyen meg stb] peddig en nagyon szeretnem ... anyamek aszt montak h van idom :| az osztalybol szinten mindenkinek van .... s neha engem idegesit h nekem nincs de neha lenezem oket h wan, de most ez wan ...


14/L

2011. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 No Fear válasza:

Egyáltalán nem gáz

én is 16 évesen csókolóztam először úgyhogy nincs mitől tartanod és ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak... a te életed és te alakítod és éled nem az osztálytársaid :)

16/f

2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akkora gond lenne. Az osztály meg ne érdekeljen, ez saját tapasztalat. 16/F
2011. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!