Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti észre szoktátok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti észre szoktátok venni ha valaki néz, mert én valahogy sose látom azt hogy valamelyik lány rám nézne egyáltalán? Erős csőlátásom van vagy mi?

Figyelt kérdés
16/F. Sose volt még senkim igazán. Fiúk ti észre szoktátok venni ha valaki néz, mert én valahogy sose látom azt hogy valamelyik lány rám nézne egyáltalán? Vagy csak a lányok ennyire jól álcázzák? Hogy vehetném észre? Amúgy lány ismerőseim azt mondják, hogy tök jól nézek ki.
2009. márc. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meglátom h ha néznek. de annál jobban meg is érzem.

Nincs gond a szemeddel ne aggódj. :)

2009. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én általában látom azt, viszont eszembe sem jut, hogy esetleg azért van, mert bejönnék a lánynak...
2009. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megnéznek, csak a nők ezt egy kicsit diszkrétebben intézik.

Petranova

2009. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
(tapasztalat) ha én nézek egy fiút tök ritkán veszi észre. (sztem legalábbis) Olyan csőlátása van... Viszont mikor észreveszi ő is néz. lány vok, szal bocs h írtam, de am sztem lehet hogy neked is picit csőlátásod van, hogy nem veszed észre. Biztos van aki bámul.
2009. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyáltalán nem baj, hogy lány vagy, bele se kellet volna írnom, hogy fiúk :)
2009. márc. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!