Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek bele? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek bele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van 1 lány az iskolában, aki megtetszett. Viszonta z a bökkenő, hogy szünetekben 4-5 barátnőével van. Milyen ürüggyel mehetnék oda? 16F 16L
2011. máj. 16. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezni volt-e már jelzőcsengő.
2011. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ismered:


Odalibbensz hozzá kissé zavarodott arccal:


-Szia.Zavarhatlak egy percre?(félrehívod, de ne túl messze a barátnőitől, csak 2-3 lépésre) A történelemtanár/Matektanárnő stb. (amiből közös a tanárotok, és tudod hogy jól áll) ajánlotta azt, hogy forduljak hozzád mert azt mondta hogy te tehetséges vagy töriből/matekból stb. és segíteni kellene egy kicsit mert készítenem kell egy házi dolgozatot x.y.z. témából.Remélem nem állsz nekem ellen (vigyorogsz) nagy gondban vagyok, ettől függ az évvégi kettesem...(hatásszünetet tartasz és mielőtt megszólal folytatod) természetesen előleg gyanánt nagyon szivesen meghívlak egy kolára/sütire stb. MOST a büfcsibe.


Konyec.


Ha erre azt mondja nem, akkor mondod neki h a tanár/tanárnő azt mondta h segítőkész és kedves lesz és nem fog csalódást okozni Neked.És ha esetleg nem jó az időpont, akkor mondja meg mikor lenne jó, illetve ha nincs ideje, akkor csak annyit szánjon rád, annyira üljetek le kettesben, hogy adjon 1-2 tippet.


Ha ajánl valakit, akkor közlöd, hogy akit ajánl azt nem ismered, vagy annyira nem csiped, vagy túl égő lenne ahhoz fordulni.


Ennyi.

2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem kell ürügy. menj oda.
2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
-.- beszélj az egyik b-nőjével kérdzd meg mi a neve, jelöld be fb-n és beszélgess vele..xD ne menj ürüggyel oda mer gáz ha megkérdéd mennyi az idő[manapság mindenkinek van teloja] , vagy h volt már-e jelzőcsengő..?! x)
2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Kössz a választ, de alattam jár egy osztállyal, szóval itt bukik az ügy:S

3. persze csak úgy oda, aztán álljak elötte?:D

2011. máj. 16. 21:40
 6/13 A kérdező kommentje:
4. be van már jelölve, azt is tudom, hogy bejövök neki..Biztos jó ötlet lenne neten elkezdeni?:S
2011. máj. 16. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, iszik-e valamit?
2011. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor odamész, félrehívod és kérsz egy randit. Itt a nyár, vidd el egy cukrászdába.
2011. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Alattad jár egy osztállyal:


Ugyanaz a szitkó amit írtam, csak azt mondod, hogy a kiselőadáshoz kellene egy tavalyi jegyzet, és azt mondta a tanár/tanárnő, hogy ő nagyon jól jegyzetel.


Pajtás, ne azon morfondírozz, hogy miért (ill. mivel) NEM lehet odamenni hozzá, hanem azon, hogy miért és hogyan lehet!


Az egész csak egy kibaxott szerepjáték!Fogd fel úgy mintha egy vadidegennek adnád elő magad puszta poénból vagy fogadásból...

2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Neked már bejött?^^ (2.)
2011. máj. 16. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!