Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járás. Elmondjam vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járás. Elmondjam vagy inkább cselekedjek? Help me =)

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy 16 éves lány akibe szerelmes vagyok.

El szeretném mondani neki,hogy szeretem,ami szerintem neki már régóta nem újdonság,mert egész nap ölelgetem,szeretgetem,babusgatom,megfogom a kezét,mondtam neki,hogy szeretlek,ős is mondta már,hogy szeret engem,millió szív msn-en,stb :)

Van aki azt mondja,hogy már járunk,de neeeeeeeeem még nem :)

Ezt szeretném csak most,lesz a szülinapja és gondoltam akkor mondom el neki.

De hogy ? :/

Vagy ink ne mondjam el neki,csak csókoljam meg ? :/


2011. máj. 16. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy a dolgodba.És szerinted is többet gondol rólad mint csak egy barát és mások is így látják akkor cselekedj.Szerintem egy jól időzített csók többet jelent minden szónál és sokkl hatásosabb mintha csak megkérdeznéd h most jártok e.

Sok sikert!

2011. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónál van a pont!:)

A lányok nem szeretik ha kérdezgetik a nyilvánvaló dolgokról!hülyeség!

Gondolom nem két napja vagytok "össze nőve" szóval biztos ő is vágyik már egy forró csókra!:)

Hajrá!:)

24/L

2011. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csókoldmeg!:)
2011. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el ketten valamilyen meghitt helyre(akár magadhoz is hivhatod, ha nincs otthon senki)! Nézz gyakran mélyen a szemébe, simogasd, fogd meg a kezét úgy, hogy világos legyen, mit akarsz. Ha zöld utat ad(márpedig ezt jelezni fogja), mehet a csók! Hajrá:)
2011. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát de az a gáz h én már eddigis fogtam a kezét,simogattam és hagyta :) De csók nem volt
2011. máj. 17. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez a következő lépés,hajrá!!:D
2011. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó de nekem is meg neki is ez az első smedve és félek :$$$
2011. máj. 17. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:

csokold meg.

szo nelkul,de azert ne lepodjon meg mert akkor lehet megijed es elhuzza a szajat...annak meg nem orulnel.meg mikor vegeztel mond h "Szeretlek" es innen megy magatol:)

2011. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi már megtörtént :)

Mission Complete :D

2011. máj. 20. 23:49
 10/10 anonim ***** válasza:
na latod:Dutolso voltam:)
2011. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!