Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon jó barátok vagyunk, de én már többet érzek iránta, mint szimpla barátság. Minden nap együtt vagyunk, sokat sétálunk, beszélgetünk, úgy érzem élvezi a társaságomat. De félek elmondani... Ha mégis rávenném magam, akkor hogy tegyem? Velősen annyi, hogy szeretlek, vagy bőven kifejtve, hogy nekem Ő a tökéletes nő? :)
2011. okt. 2. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd, hanem mutasd ki...csókold meg! Sokkal jobban értékelni fogja, ha őis szeret, mert ha simán elmondod neki, akkor megrémülhet, vagy esetleg úgy érzi hogy kiszolgáltatott vagy vele szemben...ha megcsókolod rosszabb esetben ellök, és bocsánatot kérsz...de ha minden nap együtt vagytok, az már jel...főleg ha kettesben...és ha még pluszban vannak jelek, hogy talán tetszel neki,k az még jobb:) szerintem várd meg az alakalmat és mehet a csók ;)


18/F

2011. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondani, és a választ megadta azzal, hogy veled van órák hosszat kettesben. Ha olyan komolyabb pillanatotok van nézz mélyen a szemébe *.* figyeld a reakcióit. Először ne csókold meg, esetleg egy puszi vagy csak mondj neki valamit. Saját trükköm volt (bevált.:D) Nézzünk farkasszemet, és a végén még mielött bármelyikőtök félrenézne csókold meg. Ösztönszerűen becsukja a szemét (jobb esetben vissza is csókol..:D) csókolóztok egy picit (elsőre elég pár mp..) majd annyit mondasz neki, hogy vesztettél.:D

Sok sikert.:P


F/16

2011. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az edddig válaszokat! :) Igen, erre is gondoltam már. Vannak jelek, de értelmezni nem igazán tudom őket :S Pl. mostanában elég sokat mondogatja, hogy milyen rossz, hogy nincs pasija. A baj az, hogy nemtudom, hogy ezt most úgy mondja nekem, mint barát vagy pedig utalás akarna lenni...
2011. okt. 2. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazából neked kell érezned, de a leírtak alapján elég egyértelmű, hogy szimpatikusnak talál és valószínűsítem, hogy ez elég konkrét utalás volt a részéről. Ha már kettesben vagy valakivel, az elég sokat jelent. Úgyhogy hajrá, lépj a tettek mezejére! :)
2011. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!