Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar titeket ha egy lánynak pattanásos az arca?

Figyelt kérdés
Példa: szép lány, formás, pont amilyen neked tetszik, csak épp elég pattanásos az arca. Ez mennyire számít, nagyon visszataszító? Ilyennel összejönnétek?
2009. márc. 13. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha egyébként semmi probléma nincs a csajjal, akkor egyáltalán nem zavarna a pattanásos bőr.
2009. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Én azért mást mondok. Ha már járok vele és mondjuk pár hónap múlva lesz pattanásos pl gyógyszer miatt, akkor nem érdekel. De ha nagyon jól néz ki de rettentően pattanásos az arca, akkor szerintem nem szép, és nem jönnék össze vele.

23/f

2009. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én most is amondó vagyok, hogy ha szeretem belülről, szeretem kívülről is... :)
2009. márc. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem olyan egetverő probléma, nem annyira zavaró. Legalábbis engem nem zavar annyira.. de az a fontos, hogy magadnak megfelelj, a magad elvárásainak.
2009. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Igen zavar!


Kiváló készítmények vannak. Használni kell őket.

2009. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Engem zavarna a barátnőm pattanásos lenne.
2009. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem sem zavarna!Nem azért szeretem mert gyönyörű!!Nálam mindig a belső volt az első!Miért az jobb ha első osztályu a barátnőd,de mellete full hülye?
2009. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a lány akkor pont nem érdekel, ha meg nem érdekel a lány akkor meg teljesen mindegy:D:)
2009. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem, az vak.

Ha mégid észrevetted akkor nem eléggé.

Kezeld neki, (vagy takard le újságpapírral) =ez csak vicc akart lenni.

2009. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
itt véleményt kellett mondani , nemértem mért kell lepontozni azt akinek nanon nem tetszik az ha vki pattanásos . nekem sem tetsztik ! ez van
2009. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!