Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha egy lány arca pattanásos?

Figyelt kérdés
16/f
2011. febr. 2. 17:03
1 2
 1/17 Norb66 ***** válasza:
12%
Engem zavar, mert azt is jelenti hogy nem ápolja magát rendesen vagy rendszeresen stb.
2011. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez természetes ,de később már nem szóval ezek alapján is kell dönetni .
2011. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a lány is 16
2011. febr. 2. 17:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló hatalmas baromságot írt! :D:D

A pattanás egyáltalán nem az igénytelenség jele. kamasz kor után is van akinek sok pattanása van, és nem azét, mert nem tisztálkodik, hanem a faggyúmirigy túltermelődéstől. Ez hajlam kérdése drága, nem pedig ápoltságé.


22l

2011. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Norb66 ***** válasza:
19%
Azt akartam írni hogy jelentheti. Mellesleg vannak erre "kiváló" krémek.
2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

uhh látszik, hogy pasi vagy. :) ezt nem bántásból írtam.

Azok a kiváló krémek ám egy kalap sz@rt nem érnek!

Szóval: ajánlom a barátnődnek, hogy forduljon bőrgyógyászhoz, ő majd ír neki fel gyógyszert a pattanásaira, de ha ő is hajlamos rá, szerintem nem lesz biztos a siker. Nem mellesleg a legtöbb ilyen gyógyszernek a mellékhatása az, hogy piros foltos lesz az arca bizonyos ideig! De viszont van, akinek meg nem lesznek foltjai. Egyénfüggő!


Ha nem akar orvoshoz menni, van egy készítmény, na az az egy amire azt mondom, hogy hatásos, de nagyon kiszárítja a bőrét: Aknesol oldat, gyógyszertárban lehet kapni.


Mire ezeket leírtam közben eszembe jutott, hogy lehet a barátnőddel ilyenekről beszélni? Tart már ott a kapcsolat?

2011. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

TÖKÉLETESEN ZAVAR, ha akár egy pattanás is van rajta már nem tetszik hiába tökéletes minden más szempontból. jk ^^


Szerintem még akár jól is nézhet ki (esetleg), meg hát nem tudom pattanás előbb utóbb úgyis elmúlik. Különösebben nem izgatna a dolog.

2011. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még nem járunk ...
2011. febr. 2. 17:24
 9/17 A kérdező kommentje:

amúgy köszönöm az eddigi válaszokat !

Remélem még sokat kapok .

2011. febr. 2. 17:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha kinyomogathatnám neki, és nagyokat fröcsögne, akkor nem zavarna :D :P
2011. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!