Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem volt még barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátnőm? Nem jövök be senkinek?

Figyelt kérdés

Elég hihetetlen számomra, de ezek szerint egy lánynak sem tetszettem még, eddig akiknél bepróbálkoztam vagy volt pasijuk, vagy legyünk csak barátok tipikus szöveggel koptattak le, volt aki csak nem keresett többet, mindig van valami ami miatt nem kellek nekik, pont olyan vagyok mint bárki más, semmivel nem vagyok rosszabb mint azok akiknek van barátnője, sőt sokaknál jobb vagyok.

21f


2011. máj. 18. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi kevés, hogy megmondjam... Amúgy nekem sem volt még barátom. Hol ismerkedsz?


19/l

2011. máj. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennek sokféle oka lehet: rossz udvarlási mód, helytelen viselkedés, nem tudsz megnyilni a lány elött, stbstb... vagy az is lehet hogy csak pont olyan lányokat fogtál ki eddig, akik totál gyerekesek és a mai "trendi" csávokra buknak akik teli vannak zsével és le sz**atják öket... a lényeg h ne add fel, probálj a lányok kedvében járni. ( hogyan szoktál udvarolni??)
2011. máj. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyrészt interneten ismerkedem, élőben nem merek odamenni senkihez, az nekem túl sok, zavarban lennék így egyből egy ismeretlen lányhoz odamenni.Baráti körben szoktam ismerkedni még meg iskolában, osztályban beszélgetni a lányokkal.

Úgy szoktam, hogy először megismerem, beszélgetünk, hogy vajon megfelel-e belsőleg is, mennyire jövünk ki, aztán megszerzem a számát, találkozunk valahol.

Mostanában élőben is próbálok nyitottabb lenni, pl. előreengedem a nőket, rájukmosolygok, szemezés.

Volt, hogy megbeszéltem egy lánnyal randit aki azt mondta szeret engem és alig várja, vettem is neki ajándékot de nem jött el, azóta sem beszéltem vele.

Meg az is nagy gond, hogy a lányokkal valahogy nem tudok beszélgetni, próbálok, kérdezgetem őket, nyílt kérdésekkel, hogy direkt ne egy szavas választ adjanak, de ők alig akarnak beszélni, nem kérdeznek tőlem semmit.

Nem tudom hogyan is működik ez az egész barátnőszerzés dolog, így zavarban is vagyok ilyen helyzetekben, nem tudom mit kéne tennem ,ezeket próbálom amiket leírtam, a szüleimtől nem tudok segítséget kérni, nincs senki akihez fordulhatnék.

2011. máj. 18. 02:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit, első voltam.
2011. máj. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"probálj a lányok kedvében járni"


Na ez az amit sose tegyél! Ne alázkodj meg egyetlen egy hülye csaj előtt sem, abban reménykedve, hogy akkor talán majd összejön veled, mert nem fog. Pofátlanul kihasználja a helyzetet és utána nyögi be a legyünk barátok szöveget. Járjanak ők a te kedvedben.

2011. máj. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanugy vagyok mint te, csak 27 evesen... ugy latszik nincs mit tenni, ja, es velem is folyton ez van, hogy amikor vegre ugy nez ki hogy lenne egy randi, akkor a lany visszamondja az utolso pillanatban.

Okot meg soha nem mondott egy se.

2011. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít. Valszeg csúnya vagy, velem is ez a helyzet. Ha tudsz vmit változtatni előnyödre a külsődön, tedd azt, ha nem, akkor sajnos bele kell törődnöd, h sose lesz bnőd.
2011. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát pedig helyesnek tünik ahogy cselekszel, nagyon nehéz manapság olyan lányt találni aki tényleg nem használja ki a férfiakat és nem él vissza a kedvességükkel... én azt tanácsolom hogy kezdeményezz, és ha érzed a pozitiv visszajelzést akkor kicsit legyél ridegebb a növel mert tudod mindenkinek az kell aki "tiltottgyümölcs" vagy nehéz megkapni... ha ezt teszed h utána rideg leszel vele kicsit akor a csaj majd elkezd töprengeni h: " miaz hogy tegnap még rámirt ez a srác, ma már nem??:O" és elkezdi majd idegesiteni, rombolja az egoját és elkezd azon agyalni h miért nem ir, miaz h nem ir, és addig_addig fog töprengeni hogy a végn már ugy lesz vele h érdekelni fogod és : mostmár csakazért is megszerzem ezt a pasit...
2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amásodik voltam.
2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!